JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Eurovizijos“ debiutantė Germantė: aš per jauna? Tai ne argumentas!

„Eurovizijos“ debiutantė Germantė: aš per jauna? Tai ne argumentas!

Jauniausia „Eurovizijos“ konkurso dalyvė Germantė Kinderytė pristato kūrinį, su kuriuo bandys pavergti konkurso gerbėjų simpatijas ir įrodyti, kad amžius šiame konkurse – ne kliūtis. Jauna mergina nacionalinėje konkurso atrankoje atliks tarptautinės kūrėjų komandos specialiai jai sukurtą dainą – „Turn It Up“.

„Eurovizija man tarsi solinės karjeros pradžia. Tokia pradžia, kuria besąlygiškai tikiu ir atiduotu visą save. Jaučiu, kad jau atėjo metas, o šį žingsnį žengti padeda ne tik artimiausi žmonės, bet ir profesionalai, su kuriais dirbame“, – apie savo apsisprendimą dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje pasakoja jauna dainininkė.

Praėjusį trečiadienį buvo nufilmuota pirmoji populiaraus Europos dainų konkurso atrankos laida, kurioje kartu su dar 12 dalyvių G. Kinderytė pristatė konkursines dainas. Tiesa, tą vakarą komisija buvo dviprasmiška ir jauniausios dalyvės išlikimą paliko spręsti konkurso žiūrovams.

„Aš esu laiminga savo pasirodymu, atrodo, kad komisijai daina ir pasirodymas taip pat neužkliuvo – neišgirdau nei vieno blogo žodžio. Tiesa, labiausiai jiems užkliuvo mano amžius ir nedrąsa. Man pačiai tai atrodo ganėtinai keista. Didžiąjame konkurse yra ne vieną kartą įrodyta, kad valstybės favoritės siunčiu jaunus žmones ir juos palaiko. Aš per jauna? Tai ne argumentas šiame konkurse“, – nuostabos neslepia 16-metė Germantė.

Dainininkė G. Kinderytė pristato specialiai jai sukurtą islando Sveinn Runar Sigurdsson, suomių Oskar Nyman ir Joel M Isaksson bei australės Renee Pozzi kūrinį „Turn It Up“.

Tarptautinė kūrėjų komanda, ilgą laiką dirbanti Švedijoje, jau ne vieną kartą džiaugėsi savo kūrybine sėkme – jų kūriniai skambėjo ir didžiojoje „Eurovizijoje“.

Aš esu laiminga savo pasirodymu, atrodo, kad komisijai daina ir pasirodymas taip pat neužkliuvo – neišgirdau nei vieno blogo žodžio. Tiesa, labiausiai jiems užkliuvo mano amžius ir nedrąsa. Man pačiai tai atrodo ganėtinai keista

„Džiaugiuosi, kad man dalyvaujant viename muzikiniame projekte, ši profesionalų komanda pastebėjo mane bei pasitikėjo, sukurdama šį kūrinį. Žinau, kad jie išmano, ko reikia didžiausiam Europos muzikos konkursui. Kūrinys man tapo labai artimas, o jo atlikimas – reikšmingiausias startas muzikinėje karjeroje“, – atvirauja mergina.

Jauna atlikėja teigia, kad šis kūrinys apie gražių santykių galią bei energiją, su kuria galima padaryti bet ką, o tai dar labiau suteikia tikėjimo juo.

„Kūrinį suprasti galime kiekvienas savaip, tačiau pats svarbiausias aspektas – stipri energija, kurios dėka galima nuversti kalnus“, – dainos prasmę nedaugžodžiaudama aiškina G. Kinderytė.

Mano išsaugoti straipsniai