JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Cindy Crawford paauglės dukros nuotraukos sukelė pasipiktinimo bangą (FOTO)

Cindy Crawford paauglės dukros nuotraukos sukelė pasipiktinimo bangą (FOTO)

Visai neseniai rašėme apie itin prabangų ir smagų manekenės Cindy Crawford dukros Kaia Gerber gyvenimą. Vakar gražuolė penkiolikmetė pasaulį nustebino nuotraukomis iš mados kompanijos Chrome Hearts pavasario – vasaros kolekcijos fotosesijos.

Nors retas kuris tikėjosi Kaia pozuojant su medžiaginėmis lėlėmis, fotosesijos kadrai šokiravo ir plačiausių pažiūrų gerbėjus. Aukštomis platformomis ir plonos medžiagos paltuku pozavusi penkiolikmetė daugelio teigimu atrodė tikrai ne kaip jaunutė paauglė…

Chrome Hearts mados kompanijos įkūrėjos Laurie Lynn teigimu, ji jau senokai troško, kad kolekciją demonstruotų būtent Kaia. Anot Laurie, jauna mergina turi neįtikėtiną talentą ir sugeba elgtis lyg tikra profesionalė.

Kaia pritaikytas glamūrinis įvaizdis gal ir žavingas, tačiau tikrai netinkamas tokio amžiaus merginai. Daugelio teigimu, būdama savo metų Kaia turėtų ne pozuoti tarsi suaugusi moteris, o gyventi paauglišką gyvenimą – susitikinėti su bendraamžiais ir atsakingai ruoštis pamokomis.

Regis, namų darbų atlikimą Kaia keičia į pozavimą prabangiais drabužiais…

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press
Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kritiškesni teigia – juk Kaia visas gyvenimas dar tik prieš akis. Kodėl ji nori taip anksti suaugti? Kita vertus, supermodelio dukrytei yra prognozuojama stulbinanti karjera grožio industrijoje, todėl pradėti žengti pirmuosius žingsnius verta jau dabar.

Intriguojančius fotosesijos kadrus rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Dar vasarą kilo ažiožas dėl aktoriaus Johnny Deppo ir atlikėjos Vanessos Paradis paauglės dukters Lily – Rose Depp nuotraukų Chanel reklaminei kompanijai. Regis, tai tebuvo tik lašas jūroje…

Tikėkimės, jog Kaia neketina per anksti suaugti ir dar spės pasimėgauti paaugliškais malonumais!

Mano išsaugoti straipsniai