JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tai oficialu: Bieberis susitikinėja su 3 vaikų motina (FOTO)

Tai oficialu: Bieberis susitikinėja su 3 vaikų motina (FOTO)

Daugelis vis spėliojo, kas pavergs mergišiaus Justino Bieberio širdį. Kandidačių buvo iš tiesų nemažai – ir Angelinos Jolie kopija, rasta Instagrame, ir atlikėja Halsey, ir gražuolė tinklaraštininkė Jayde Price.

Rodos, visos šios draugystės buvo tik trumpalaikis flirtas, išpūstas žiniasklaidos dėmesio.

O dabar pasiruoškit, merginos. Justino Bieberio (21 m.) artimiausi šaltiniai skelbia, jog jis rimtai susitikinėja su… trijų vaikų mama, 36 -erių metų Kardashian klano atstove Kourtney Kardashian!

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian
Vida Press

Prieš porą savaičių jie buvo pastebėti kartu leidžiantys laiką, tačiau daugelis į tokią Justino simpatija net nekreipė dėmesio. Bieberis tikrai moka bendrauti su merginomis bei moterimis, todėl aplinkiniai tai palaikė tiesiog džentelmenišku asistavimu gerokai vyresnei Kourtney.

Visgi vakar žiniasklaidą pasiekė gandai, jog Bieberis gana rimtai žiūri į savo ryšius su Kourtney. Anot artimų šaltinių, būdami bendroje draugų kompanijoje jie flirtuoja, Justinas nevengia uždėti savo rankos ant Kourtney rankos, o būdami atskirai jie nuolatos susirašinėja žinutėmis.

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian
Vida Press

Beje, ir pats Justinas savo draugams prisipažino: jis iš tiesų susitikinėja su Kourtey ir ji jam labai patinka!

Meilei nėra amžiaus ribų ir tai puikiai suprantama šiuolaikiniame pasaulyje. Visgi žinant, koks nenaudėlis merginų atžvilgiu gali būti Justinas, Kourtney vertėtų pasisaugoti.

O ką tu manai apie balandėlius, kuriuos skiria 15 metų? Regis, Kournety tikrai turėtų ko pamokyti Bieberį…

Mano išsaugoti straipsniai