JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pamela Anderson paauglystėje: stebėtina

Pamela Anderson paauglystėje: stebėtina, kaip ji išgyveno (FOTO)

Daugeliui smalsu sužinoti, kokios žvaigždės buvo paauglystėje. Ar ir jas kamavo paaugliški kompleksai? O gal priešingai, aplenkė jas? Kiekvieną savaitę portale ieškok rubrikos Žvaigždės paauglystėje, kurioje rasi įdomiausius faktus iš įžymybių paauglystės!

Pirmoji įžymybė, kurios paauglystės metus aptarsime – Gelbėtojų žvaigždė Pamela Anderson. Šios aktorės gyvenimo kelias buvo itin vingiuotas, o jos paauglystės metai – tikrai ne patys lengviausi.

Nors ji turėjo mylinčius tėvus, vis dėlto nelaimės ją paženklino nuo pat ankstyvos paauglystės. Būdama vos dvylikos metų ji patyrė seksualinę prievartą – jos mokyklos draugas suorganizavo masinį išprievartavimą, kurio centre buvo pati Pamela.

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Anot Pamelos, tuo metu ji norėjo tik vieno – numirti. Jos tėvai siekė ją apsaugoti nuo pasaulyje tvyrančių negandų, tačiau ir jie patys nebuvo pats geriausias pavyzdys. Pamelos tėvas buvo alkoholikas, kurį retai kada dukrelė išvysdavo namuose. Mama dirbo per du darbus, todėl nors ir mylėjo dukrą, didelio dėmesio jai negalėjo suteikti.

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Paauglystės metais Pamela suvokė, jog ji gali atsiremti į… gamtą. Būtent gamta jai suteikė tai, ko stokojo žmonės – meilės ir švelnumo. „ Medžiai kalbėjo su manimi, o žvaigždės man šypsojosi” , – nostalgiškai pasakojo žvaigždė. Būtent tuomet gimė ypatinga Pamelos meilė gyvūnams – iki šiol Pamela yra vegetarė ir aktyviai kovoja už gyvūnų teises.

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Kalbant apie Pamelos kompleksus, nepaisant skaudžios merginos praeities, ji tikrai turėjo kuo pasigirti. Natūralus jos grožis tiesiog veržėsi pro kraštus – ilgi, šviesūs plaukai, skaisti oda ir tobula figūra. Pamela viename interviu prisipažino, jog vaikinų dėmesio jai niekuomet netrūko. Ir tai labai akivaizdu!

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Būtent dėl išskirtinės Pamelos išvaizdos ji buvo pastebėta garsiausių kino industrijos vadovų, o patraukliosios gelbėtojos vaidmuo jai pelnė didžiulį pasisekimą.

Staigiai užklupusi šlovė, narkotikai, alkoholis, Hepatitas C, viešos skyrybos ir nepasisekusios plastinės operacijos – suaugusi Pamela patyrė viską. Ir visgi sužinojus faktus apie skaudžią jos paauglystę nesunku suvokti, jog garsioji aktorė turi geležinius šarvus.

Mano išsaugoti straipsniai