JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Čia tu

Čia tu, Ashley? Gerbėjai nebeatpažįsta svorio priaugusios serialo „Jaunosios melagės“ aktorės (FOTO)

Šiandien garsiojo serialo „Gražiosios melagės“ viena pagrindinių aktorių Ashley Benson (28 m.) – nebeatpažįstama. Kardinaliai pakeitusi stilių ir iš elegantiškos, rafinuotos damos virtusi paprastą stilių propaguojančia mergina ji buvo paparacių užfiksuota vienoje Los Andželo gatvių.

Daugeliui žinoma, jog Ashley svorio istorija – itin vingiuota. Nuo lieknutės it pagaliukas iki kiek stambesnės… Kadaise mergina net buvo susidūrusi su valgymo sutrikimais, kurie kardinaliai pakeitė aktorės požiūrį į svorį ir šiuo metu ji trokšta būti ne liekna, o sveika. Kalbama, jog Ashley kiek apleido sporto salę, kurioje kadaise lankydavosi kone kasdien, todėl šiuo metu yra priaugusi keletą kilogramų.

Nuotraukos kalba pačios už save – Ashely iš tiesų sunkiai atpažįstama, ypač turint omenyje tai, jog gerbėjai ją pratę matyti išsipuošusią ant raudonojo kilimo, o ne apsirengusią laisvalaikio drabužiais.

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Artimi Ashley šaltiniai teigia, jog šis metas nėra aktorės spindesio laikotarpis. Anot jų, Ashley pasidarė kiek vangoka, pramogų pasaulio vakarėliuose jos neišvysi, ji dažnai būna namuose ir trokšta atsiriboti nuo aplinkos. Galbūt pavargo būti nuolatos sekama?

Tai lemia, jog Ashley kiek mažiau rūpinasi fiziniu pavidalu, todėl mažiau investuoja į stilių, makiažą, apleidžia sporto salę.

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Nors Ashley gerbėjai visame pasaulyje pasižymi tolerancija ir ištikimumu, daugelis jų pripažįsta, jog būnant viešu asmeniu apsileisti nevalia. Nebent esi pasiruošęs kęsti apkalbas… Na, Ashley asmeninis gyvenimas priklauso tik jai pačiai, vis dėlto norėdama išlaikyti esamus gerbėjus, jog šie nenumigruotų prie labiau fiziniu pavidalu ir stiliumi besirūpinančios įžymybės, jai reikia pasistengti.

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai