JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
To dar nebuvo: Kylie Jenner iššūkis šiurpina internetą(FOTO)

To dar nebuvo: Kylie Jenner iššūkis šiurpina internetą(FOTO)

Jeigu paklaustume, koks ryškiausias Kylie Jenner veido bruožas, daugelis nesudvejoję atsakytų, kad tai – įspūdingos realybės šou žvaigždės lūpos. Milijonai merginų visame pasaulyje naudoja įvairiausius makiažo triukus, kad bent kiek vizualiai padidintų savąsias.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tačiau išradingieji Kylie gerbėjai sugalvojo naują būdą, kaip greitai padidinti savo lūpas. Tiesa, ne visi pasiekė tokį rezultatą, kokio tikėjosi…

Socialiniuose tinkluose žaibišku greičiu plinta „tag’as“ #KylieJennerLipChallenge, kurio metu Kylie lūpų gerbėjai, naudodami stiklinę, siekia padaryti savo lūpas putlesnėmis. Pridėję tuščią stiklinę prie burnos taip, kad stiklinės krašteliai visiškai jas apgaubtų, bandytojai išsiurbia iš stiklinės orą, kad lūpos šiek tiek patintų ir taptų putlesnės.

Deja, kai kurie rezultatai kelia siaubą. Socialiniai tinklai prisipildė nuotraukomis, kuriose pavaizduotos po tokio bandymo sutinusios lūpos (toli gražu neprimenančios Kylie Jenner!) ar net didžiulės mėlynės aplink jas. Jaunieji Kylie gerbėjai, panašu, net ir nepavykusiais bandymo rezultatais dalinasi socialiniuose tinkluose, o mes patariame jokiu būdu nebandyti taip „pasigražinti“ namuose!

Nepavykusių bandymų nuotraukas rasite čia.

For fun

A photo posted by Kylizzle (@kyliejenner) on


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai