JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Įžymybių išvaizdos klaidos

Įžymybių išvaizdos klaidos, kurių neįmanoma pamiršti(FOTO)

Ar bent kartą žvelgiant į įžymybių nuotraukas tau yra kilusi mintis, kad turėdama jų pinigus, ryšius ir duomenis galėtum atrodyti daug geriau? Kartais sunku suprasti, kodėl žvaigždės vienaip ar kitaip pasipuošia, renkasi jas sendinantį makiažą ar kitaip patenka į blogiausiai atrodančių sąrašus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

O kokių įžymybių grožio fiasko mes nepamiršime dar ilgai?

Štai atlikėja Britney Spears savo karjeros pradžioje nevengė išbandyti naujų grožio tendencijų. „Gofruoti“ plaukai taip pat neliko nepastebėti (beje, ši tendencija šįmet grįžta!), o kur dar to meto įsitikinimas, kad antakiai privalo tobulai derėti prie plaukų. Britney antakiai, kaip matote, – geltoni.

Vida Press nuotr.

Spėkite, kiek šioje nuotraukoje įamžintai Beyonce metų. O gi vos 21! Pūsta šukuosena ir blizgantis makiažas atlikėją pasendino daugiau nei dešimtmečiu.

Vida Press nuotr.

Dainininkė Christina Aguilera buvo ir šviesiaplaukė, ir tamsiaplaukė, ir raudonplaukė, tačiau nė vienas gerbėjas nepamirš jos „zebro“ fazės, kai jos galvą puošė kontrastingos baltos ir juodos sruogos.

Vida Press nuotr.

Amžinas klausimas – prie ko derinti akių šešėlius? Akių spalvos? Suknelės? Aktorė Kate Bosworth nusprendė vienu šūviu nušauti du zuikius ir akis paryškino mėlynai purpuriniais akių šešėliais. Kiek ne į temą, tiesa?

Vida Press nuotr.

Dar pamenate Taylor Swift karjeros pradžioje, kai ji dar nebuvo viena garsiausių pasaulio atlikėjų? Nesuvaldomos garbanos, nesuformuoti antakiai, nedideles akis dar labiau vizualiai mažinantis makiažas ir geltono atspalvio bronzatas… Gerai, kad Taylor greitai atrado tai, kas jai tinka, ir šiandien jos įvaizdžius kopijuoja milijonai!

Vida Press nuotr.

„Gossip Girl“ maištininkė Taylor Momsen neilgai tebuvo miela populiaraus serialo mergaite. Skiriamuoju jaunos merginos bruožu tapo itin šviesūs plaukai, blyški oda bei „sunkus“ akių makiažas. Šiek tiek… vaiduokliška, tiesa?

Vida Press nuotr.

Ne kiekviena gali būti Cara Delevingne. Dainininkė Demi Lovato prieš kurį laiką savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje ji – itin vešliais antakiais, ir niekaip negalėjo atsistebėti, kad galėjo savo noru taip atrodyti. Blyški matinė oda „be gyvybės“, sulipusios blakstienos ir ryškus lūpdažis – tikrai ne pats geriausias Demi makiažas.

Vida Press nuotr.

Ar kas nors dar pamena Miley Cyrus ilgais plaukais? Kol ji dar nebuvo trumpaplauke blondine, Miley galvą puošė štai toks „grybu“ dažnai vadinamas kirpimas. Gal nereikėjo tiek šaknų velti, ką?

Vida Press nuotr.

Atpažįstat, kas čia tokia? O gi Kim Kardashian! Ir makiažo tikrai ji negailėjo: ir violetiniai šešėliai, ir pavienės priklijuojamos blakstienos, ir rožiniai skaistalai ir nude lūpų blizgis… Nuo tų laikų ji pasikeitė neatpažįstamai!

Vida Press nuotr.

Taip Katy Perry atrodė karjeros pradžioje: daug dirbtinio įdegio, blizgesį praradę plaukai ir ne itin vykęs kontūravimas. Šiandien ji atrodo daug geriau!

Vida Press nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai