JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gražiausios 2014-ųjų įžymybių poros(FOTO)

Gražiausios 2014-ųjų įžymybių poros(FOTO)

Sunku patikėti, bet 2014-aisiais metais džiaugtis teliko mėnuo. Todėl dabar – pats geriausias metas apžvelgti, kokios garsenybės šįmet pradėjo santykius, kuriuos seka visas pasaulis. O kuri pora gražiausia tau? Balsuok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Miley Cyrus ir Patrickas Schwarzeneggeris

Padūkėlės Miley Cyrus ir „gero berniuko“ Patricko Schwarzeneggerio draugystė daugeliui buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus. Tačiau, panašu, kad bent jau kol kas jaunuolių meile abejoti neverta, jie kartu leidžia laisvalaikį ir neveikia demonstruoti savo jausmų viešumoje.

AOP nuotrauka

Camila Cabelo ir Austinas Mahone

Merginų numylėtinis atlikėjas Austinas Mahone ir grupės „Fifth Harmony“ narė Camila Cabelo pretendavo tapti viena karščiausių šių metų porų, deja, jų keliai išsiskyrė vos po 3 savaičių draugystės. Teigiama, kad Austinas supyko, kad Camila taip anksti paviešino jų draugystę, tačiau dainininkas tokiems spėjimams prieštarauja. O gal dar yra vilties susitaikymui?..

AOP nuotraukos

Nikki Reed ir Ianas Somerhalderis

Mielas sutapimas: šie aktoriai galėtų gauti „gražiausios vampyrų poros“ titulą, nes abu išgarsėjo būtent suvaidinę kraujo ištroškusius herojus. Ianas – populiariojo serialo „The Vampire Diaries“ aktorius, o Nikki nusifilmavo „Twilight“ filmuose. Porelė kartu sportuoja ir leidžia laiką su savo augintiniais.

AOP nuotraukos

Ariana Grande ir Big Sean

Ilgą laiką slėpę savo draugystę, atlikėjai Ariana Grande ir Big Sean buvo pastebėti susikibę už rankų „VMA“ apdovanojimų užkulisiuose, o vėliau atlikėja pasidalino bendromis jų nuotraukomis savo „Instagram“ paskyroje. Dainininkė prieš keletą dienų viename interviu teigė, kad yra „labai laiminga ir mylima“.

AOP nuotraukos

Chloe Grace Moretz ir Brooklynas Beckhamas

15-metis futbolininko Davido Beckhamo sūnus ir dvejais metais vyresnė aktorė pirmą kartą kartu buvo pastebėti besivažinėjantys riedlentėmis Los Andžele, o vėliau kartu atvyko į „Teen Choice Awards“ ceremoniją. 

AOP nuotraukos

Lea Michelle ir Matthew Paetzas

Nors po mylimojo Cory Monteitho mirties praėjo daugiau nei metai, Lea Michelle vis dar nesutramdo ašarų, kai tenka jį prisiminti. Tačiau, panašu, kad aktorės gyvenimas tapo daug šviesesnis, kai jame atsirado naujas vaikinas. Šalia Matthew Lea nuolat šypsosi!

AOP nuotrauka

Victoria Justice ir Piersonas Fode’as

Susipažinę ir įsimylėjėlius suvaidinę filmavimo aikštelėje, aktoriai pora tapo ir realiame gyvenime. Porelė gerbėjus pradžiugina „Instagram“ kadrais, kuriuose valgo pyragaičius ar demonstruoja keisčiausius kostiumus. Išradinga porelė! 


AOP nuotrauka

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai