JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pavojus

Pavojus, kuris tyko apkūnių „Instagram“ vartotojų(FOTO)

„Instagram“ leidžia publikuoti toli gražu ne viską. Šiame socialiniame tinkle nevalia demonstruoti nuogybių, smurto ar dalykų, kurie gali įžeisti kitus žmones. Tačiau viena mergina savo kailiu patyrė, kad nevalia viešinti savo nuotraukų, jei „Instagram“ tave laiko… per stora!

19-metė amerikietė studentė Samm Newman nustebo, kai netikėtai jos „Instagram“ profilis buvo pašalintas. Ne, ji jo neištrynė, ne, pavydus jos vaikinas profilio neužblokavo ir ji nepademonstravo nieko, dėl ko „Instagram“ galėtų be įspėjimo jos profilį užblokuoti.

Skaitomiausi savaitės straipsniai:

Lieknumo standartų neatitikusi manekenė rėžė atkirtį kritikams(FOTO)
Vaikino verdiktas: merginų veiksmai, kurių negaliu pakęsti
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

Tačiau, kai ji pamatė, jog jos profilis buvo užblokuotas dėl „taisyklių pažeidimo“, mergina suprato, kad taip nutiko todėl, jog ji – apkūni ir to neslepia. 54 dydžio drabužius dėvinti Samm savo „Instagram“ profilyje dalindavosi nuotraukomis, kuriose ji dėvi apatinius, tačiau jie dengia visas intymias vietas ir, palyginus su kitų „Instagram“ vartotojų itin drąsiais ir kūno beveik nedengiančiais drabužėliais yra tikrai padorūs ir nešokiruojantys.

Samm nuotrauką rasite čia

Studentė tikino, kad būtent tokių nuotraukų dalinimasis „Instagram“ suteikė jai stiprybės save pamilti, ji savo profilyje galėjo būti tuo, kuo iš tikrųjų visada norėjo būti, bet neišdrįso. „Stora“ – nėra kažkoks blogas žodis, tačiau reikėtų suprasti, kad sunku save mylėti, kai dėl to, kaip tu atrodai, turi slėptis, nes yra tokių, kurie į tave žiūrėti nenori“, – apie netikėtą „Instagram“ poelgį kalbėjo nusivylusi mergina.

Tiesa, „Instagram“ atstovai dėl šio įvykio Samm atsiprašė ir patikino, kad tiesiog įvyko klaida ir jos nuotraukos tikrai jokių vartotojų taisyklių nepažeidžia.

„Nemanau, kad mano dėvėti apatiniai buvo vulgarūs. Juk egzistuoja populiarūs „Instagram“ profiliai, dedikuoti apatiniams drabužiams, tiesa, juos dėvi lieknesnės merginos“, – neteisybe stebėjosi Samm.

Tai – ne pirmas kartas, kai „Instagram“ pašalina apkūnių vartotojų nuotraukas. Gegužės mėnesį Meghan Tonjes iš Los Andželo sulaukė elektroninio laiško, pranešančio, kad jos nuotrauka iš „Instagram“ buvo pašalinta. 145 kg sverianti mergina pasidalino savo nuotrauka, kurioje vilkėjo kelnaites (nuotraukoje buvo matoma tik apatinė kūno dalis). „Instagram“ atstovai paaiškino, jog ji pažeidė „nuogumo“ taisykles, nors panašias nuotraukas tokios žvaigždės kaip Kim Kardashian publikuoja vos ne kasdien ir niekas jų netrina.  Ne juokais supykusi Megham pasidalino savo pykčiu „YouTube“ ir ši neteisybė neliko nepastebėta: jos video klipas buvo peržiūrėtas daugiau nei 80000 kartų ir ji sulaukė daugybės teigiamų komentarų.


Mano išsaugoti straipsniai