JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
17-metė atlikėja dėl grožio specialistų kaltės paseno 20 metų(FOTO)

17-metė atlikėja dėl grožio specialistų kaltės paseno 20 metų(FOTO)

17-metė atlikėja Lorde – viena didžiausių praėjusių metų muzikinių sensacijų. Itin jauno amžiaus dainininkė jau spėjo susišluoti daugybę garbingų apdovanojimų, o jos dainos tapo super hitais. Tačiau ji – ne tipinė įžymybė: iš Naujosios Zelandijos kilusi Lorde nepaiso jokių pramogų pasaulio standartų ir rengiasi bei elgiasi taip, kaip jai patinka.

Ne kartą didžiausi pasaulio mados leidiniai ir grožio blogeriai kritikavo Lorde dėl, jų manymu, nestilingų apdarų, šukuosenos ar dažnai per ryškaus makiažo.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Seserys, dėl kurių Holivudas kraustosi iš proto, nesegi liemenėlių(FOTO)
Neturinčioms vaikino „Facebook“ kirs į skaudžiausią vietą

6 patarimai, kaip „neskausmingai“ prisiversti sportuoti ryte

Tačiau po praėjusį savaitgalį įvykusių „Billboard“ apdovanojimų jie Lorde kritikavo ne be reikalo: merginos pasirinktas neįprastas tiesių plaukų įvaizdis ir blyškią veido odą pabrėžiantis makiažas pasendino ją 20 metų.

Lorde. AP/Scanpix nuotrauka

Internautai iškart ėmė lyginti jaunąją Lorde su 44 metų atlikėja Jennifer Lopez, kuri šių apdovanojimų ceremonijoje stebino itin jauna išvaizda, kurios pavydėtų ne viena 25 metų sulaukusi mergina.

Jennifer Lopez. REUTERS/Scanpix

Tačiau atsirado ir tokių, kurie Lorde įvaizdį ėmėsi ginti. Jie teigė, kad pramogų pasaulyje nė viena jauna žvaigždė neatrodo taip, kaip jų bendraamžiai.

Nei Britney Spears, nei Christina Aguilera, nei Beyonce vos pradėjusios karjerą neatrodė lyg paauglės, pramogų pasaulis linkęs jaunas žvaigždutes „pasendinti“, todėl jos atrodo daug vyresnės nei yra iš tiesų. Na, o metams bėgant jos siekia atrodyti lyg paauglės, darosi plastines operacijas, laikosi dietų, šalina raukšles, kad tik ilgiau išsaugotų jaunatvišką išvaizdą. Skamba ironiškai, tiesa?

Na, o vienas nevykęs įvaizdis tikrai nepakenkė nei Lorde talentui, nei atėmė iš jos milijoninę armiją jos gerbėjų. Ši dainininkė dievinama ne už saldžią išvaizdą, o už originalumą ir nebijojimą būti savimi. Juk to žvaigždėms dažniausiai ir trūksta…

Mano išsaugoti straipsniai