JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Beveik neabejojama

Beveik neabejojama, jog Seleną Gomez ir Justiną Bieberį vėl jungia jausmai

„Ne, Selena, tik ne tai“! , – dalis atlikėjos Selenos Gomez gerbėjų aršiai reaguoja į pasirodžiusias naujienas apie apie atlikėjos tariamus atnaujintus ryšius su buvusiu vaikinu, skandalistu dainininku Justinu Bieberiu.

Tai, jog šie gandai nėra laužti iš piršto, įrodo tai, jog Selena jau ne pirmą kartą pastaruoju metu yra pastebima kartu leidžianti laiką su Justinu. Keletą metų nebendravę Selena ir Justinas ryšius atnaujino prieš keletą savaičių, kuomet buvo pastebėti vakarieniaujantys viename Azijos restoranų.

Vakar žiniasklaidą pasiekė žinia, jog Jelena buvo pastebėti kartu pusryčiaujantys Los Andžele. Šaltiniai, regėję Seleną bei Justiną kartu, teigė, jog jie rodėsi vienas kitam draugiški. Meiliai besišnekučiuojančios įžymybės vengė paparacių, todėl iš restorano išsmuko pro galines duris, kur jų laukė asmeniniai vairuotojai.

Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Vida Press

Tikriausiai net nereikia priminti, su kuo yra siejami pusryčiai. Nors neįtikima, jog Selena apgaudinėja savo mylimąjį The Weeknd, mat iki šiol viešai jam deklaruoja meilę, vis dėlto šis ryšio su Justinu susigrąžinimas labai jau keistas. Šiuo metu The Weeknd keliauja po Europą, todėl jo JAV nematyti jau keletą savaičių, tad Selena šiuo metu viešuose renginiuose pasirodo viena.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Meilė buvusiam? Staiga pajaustas vienišumas? Paprasčiausias draugiškumo troškimas? Priežasčių, kodėl Selena bei Justinas atnaujino santykius, gali būti daugybė. Tiesa ta, jog nei Selena, nei Justinas niekada neslėpė, jog vienas kitam visuomet liks be galo svarbūs, mat tokios stiprios meilės kaip vienas kitam jie nejus niekam. Viena vertus, šie slapti susitikimai gali žymėti atsinaujinusių santykių pradžią, kita vertus, galbūt tai tik draugiški pokalbiai ir vienas kito palaikymas. Norisi netikėti sena tiesa, jog draugystė tarp vyro bei moters neįmanoma, nes Selena yra rimtai įsipareigojusi, o Justinas… na, jis įsipareigoja kiekvieną savaitę, tad teigti kažką konkretaus apie jo dabartinę santykių situaciją sunkoka.

Mano išsaugoti straipsniai