JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 dydžiais didesnė serialo „Glee“ žvaigždės krūtinė sukėlė apkalbų laviną(FOTO)

3 dydžiais didesnė serialo „Glee“ žvaigždės krūtinė sukėlė apkalbų laviną(FOTO)

Dar šią savaitę rašėme, kad JAV plastines operacijas ryžtasi darytis vis jaunesnio amžiaus asmenys. To priežastis – noras kuo geriau atrodyti socialinių tinklų nuotraukose.

Tačiau jei operacijoms ryžtasi paprasti žmonės, ką jau kalbėti apie žvaigždes, kurios kasdien patenka į negailestingą paparacų objektyvą.

Štai serialo „Glee“ žvaigždė Naya Rivera(27) visuomet buvo liaupsinama ne tik dėl savo aktorės talento, egzotiškos išvaizdos, bet ir sportiškos figūros. Mergina raudonojo kilimo nevengdavo ir atviresnių apdarų, pabrėžiančių jos puikias kūno formas.

Kas galėtų pasakyti, kad Nayos išvaizda turi trūkumų? Tačiau neseniai jos „Instagram“ pasidalinta nuotrauka sukėlė apkalbų ir kritikos laviną. Maudymosi kostiumėliu paplūdimyje vilkinti Naya demonstravo maždaug trimis dydžiais didesnę krūtinę. Nejaugi Naya pajuto Holivudo spaudimui atrodyti ne tik patraukliai, bet ir itin seksualiai? Joks vaikinas, pamatęs Nayą, tikrai nepasakytų, kad jos krūtinė kažkada buvo per maža ar kažkokia „ne tokia“. Tačiau spėjama, kad jaunoji žvaigždė vis gi ryžosi operacijai, nes toks ryškus moteriškų apvalumų padidėjimas vien liemenėlės pagalba vargu ar įmanomas.

Nayos įkūnijama serialo „Glee“ herojė pasididino krūtinę, ar pati aktorė taip pat nusprendė patobulinti savo ir taip pavydėtiną figūrą? Nei Naya, nei jos atstovai kol kas nepatvirtino apie jos kūno pokyčius.

Paprastai krūtinės didinimosi operaciją darosi itin mažas krūtines turinčios moterys. Prieš kelis dešimtmečius, kai plastikos chirurgija tapo itin populiari, krūtinę didinosi vos ne kas antra Holivudo aktorė (prisiminkime Pamelą Anderson ir jos neproporcingą lieknai figūrai biustą), tačiau ilgainiui daugelis grįžo prie natūralumo ir pradėjo vertinti tai, ką davė gamta, o ne chirurgo skalpelis.


Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Mano išsaugoti straipsniai