JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinams reikia tik tokių? Garsią aktorę palikęs Beckhamų sūnus įsimylėjo provokatorę gražuolę (FOTO)

Vaikinams reikia tik tokių? Garsią aktorę palikęs Beckhamų sūnus įsimylėjo provokatorę gražuolę (FOTO)

Jei atvirai, jau pradedame nebetikėti, jog vaikinus traukia ne išdailinta išvaizda ir ištreniruotas kūnas, o charizmatiškos, talentingos bei nuoširdžios merginos. Tokia buvo buvusi garsiosios Beckhamų atžalos Brooklyno Beckhamo mergina aktorė Chloe Grace Moretz.

Deja, praėjusių metų rugsėjį aktorei teko patirti skaudžius skyrybų jausmus, kuomet dėl įtempto grafiko išsiskyrė jos ir mylimojo Brooklyno keliai. Kaip kalba buvusiai porai artimi šaltiniai, pagrindinis skyrybų iniciatorius buvo Brooklynas, kuris išsiskirdamas argumentavo, kad dar yra jaunas ir trokšta patirti įvairesnių gyvenimiškųjų nuotykių.

Regis, savo žodžius jis patvirtina su kaupu. Naujoji Brooklyno meilė – toli gražu nepanaši į buvusią Chloe, kuri išskiria subtilumu ir kukliu žavesiu. Provokuojančių kadrų viešinti nevengianti modelis Lexi Wood, anot bendraujančių su Brooklynu, taip pakerėjo pastarąjį, jog šis teigia dar niekuomet gyvenime nejautęs tokių stiprių jausmų. Anot jo, Lexi turi ne vien nuostabius išorinius duomenis, bet ir yra be galo komunikabili, todėl iš karto pelnė ne tik jo draugų, bet ir artimųjų simpatijas.

sushi anyone?? Top by @lioness_official

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Apr 5, 2018 at 10:01am PDT

Vadinasi, žinia apie Brooklyno bei Lexi jausmus pasiekė ir Beckhamų rezidenciją! Labai įdomu, kaip į sūnelio meilės objektą reagavo griežtumu išsiskirianti Victoria Beckham, kuri ne kartą viešoje erdvėje negatyviai atsiliepė apie pernelyg daug nuogo kūno demonstruojančias jaunas merginas.

show me the best love @lioness_official @dahlithelabel

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Mar 7, 2018 at 2:54pm PST

Nors Brooklyno buvusioji Chloe iki šiol negali pamiršti mylimojo, vaikinas dėl buvusių jausmų neketina nuogąstauti ir drąsiai pasitinka naujus. Liūdnoka, jog tiek Brooklynas, tiek kitas jaunimo dievukas Justinas Bieberis, po skyrybų su šauniomis damomis pasirinko tas, kurios toli gražu nėra pats motyvuočiausias bei sveikintinas pavyzdys. Primename, jog Justinas po skyrybų su atlikėja Selena Gomez jau rodosi viešumoje su apatinių drabužių modeliu Baskin Champion.

Na, atrodo, jog Justinas ir Brooklynas drėbti iš vienodo molio…

look alive

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Feb 10, 2018 at 9:12am PST

Nors Brooklynas Lexi prisiekia amžiną meilę, artimi šaltiniai netiki, jog porelė ilgai draugaus. Ko gero, tai tik laikina aistra, o norėdama sukurti darnius santykius vaikinas pasirinks rimtesnę bei provokacijų vengiančią merginą.

getting sweaty

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Feb 24, 2018 at 10:38am PST

Tikėkimės…

🦁 @lioness_official

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Nov 14, 2017 at 5:53pm PST

lazy lex

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Oct 31, 2017 at 12:06pm PDT

With my love, I could feed your soul. @lioness_official

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on Dec 14, 2017 at 2:23pm PST

Mano išsaugoti straipsniai