JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Populiarėjanti „instagramerė“ Greta Bitinaitė: „Nuoširdumas - puiki savybė

Populiarėjanti „instagramerė“ Greta Bitinaitė: „Nuoširdumas – puiki savybė, bet visada atsiras tų, kurie norėtų ja pasinaudoti“

Mergina, kurios gyvenimas sukasi aplink darbą, aistrą ir hobį. Kruopštumas, atsispindintis klienčių nagų darbuose, estetiškai pateiktos fotografijos, nuoširdumas, kurio negailima nei vienai. Visa tai yra Greta. Ji dalinasi savo džiaugsmais, patarimais, klausimais, lūkesčiais ir tampa tavo drauge. Kviečiame susitikti ir pažinti ją, jei ne realybėje, tai bent virtualioje erdvėje:

Greta, kokia buvai paauglystėje?

Paauglystėje, manau, kaip ir visos merginos ieškojau savo stiliaus, iki 9 klasės man labai patiko ta vadinamoji pankų kultūra, nešiojau ryškiai oranžinius kerzus, mėgau kaukoles, dažiau plaukus tamsiai, tačiau vėliau, norėjau būti mergaitiškesnė, gražesnė, nors paskutiniuosius du metus mokykloje – kuprinė, džinsai, džemperis – mėgstamiausias pasirinkimas, neturėjau nei noro, nei laiko būti visada pasipuošus, galbūt daugiau laiko skyriau mokslams, nes jaudinausi dėl baigiamųjų egzaminų.

Kada ir kaip atradai save grožio industrijoje?

Baigusi mokyklą pradėjau domėtis grožio industrija, įsigijau pirmąjį juodą, gelinį laką, iki šiol tai mano mėgstamiausia lako spalva. Nuo tos dienos praėjo 6 metai, daug laiko skirta mokslams bei įgūdžiams, ne viskas buvo rožėmis klota, bet rezultatu esu patenkinta.

Kas paskatino pradėti sukurti kanalą YouTube tinkle?

Pradėjimas rašyti blogąwww.bitinaitebeauty.com, man visada patiko būti už kadro, mėgstu gražias kompozicijas, fotografijas, tačiau rašydama, pasigedau ryšio su sekėjomis, todėl atsirado mano kanalas – Bitinaitė Beauty. Publika – mergaitės, merginos, moterys, kurioms, galbūt, įdomus mano darbas, mano veikla, laisvalaikis, kurios atranda panašumų su manimi. Kiekviena sekėja man yra svarbi, labai džiaugiuosi, kad jų skaičius auga ir aš šiuo metu tikrai turiu grįžtamąjį ryšį.

Ką suteikia žinomumas socialiniuose tinkluose?

Žinomumas suteikia galimybę pažinti skirtingus žmones, išreikšti savo nuomonę, taip pat sudalyvauti renginiuose, kuriuose turi galimybę išgirsti kitų patirtis, o svarbiausia, manau, bendrauti su savo sekėjomis.

Ar manai, jog Tavo nuoširdumas visada tik privalumas?

Tikrai ne, pati dažnai kartoju savo geriausiai draugei – nebūk tokia gera, tau užlips ant galvos. Nuoširdumas yra puiki savybė, bet vis tiek atsiras žmonių, kurie norės tuo pasinaudoti. Šalia nuoširdumo visada turi budėti protas.

Ką Tau reiškia mada bei stilius?

Mada ir stilius tikrai nėra man svarbiausi dalykai, taip, mėgstu atrodyti stilingai, madingai, bet, manau, tą mėgsta kiekviena mergina. Savo stiliumi galiu parodyti save kaip asmenybę, tai yra labai žavu.

Kaip išsiugdyti pasitikėjimą savimi ir išlikti atvirai ne tik kitiems, bet ir pačiai sau?

Svarbiausia yra nebijoti būti savimi, neapsimetinėti, mylėti save, tada esi visiškai sau atviras. Pirmiausia – reikia susitvarkyti su savimi, priimti save, kokia esi, tikėti savo vertybėmis. Jeigu susitvarkai su savimi, šalia atsiranda ir pasitikėjimas, galiausiai gali būti atvira kitiems.

Kas tave įkvepia gyvenimui ir judėjimui į priekį?

Mane įkvepia smulkmenos, šiuo metu stengiuosi skirti dėmesį tik į teigiamus dalykus ir paleisti neigiamas mintis, tai puikiai veikia. Įkvėpimą gali rasti visur – pokalbyje su mama, knygoje, jeigu kalbant apie mano kanalo turinį, mane labiausiai įkvepia mano sekėjos.

Pasižvalgyk po spalvingąjį Gretos Instagram kanalą štai ČIA.

O štai ČIA Gretos YouTube kanalas.

Mano išsaugoti straipsniai