JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Meilės aukos: žvaigždžių tatuiruotės

Meilės aukos: žvaigždžių tatuiruotės, kurių jos šiandien gailisi

Ne veltui sakoma, kad meilė – akla. Įsimylėjėliai vienas dėl kito gali padaryti viską ir savo meilę nori kiekviename žingsnyje įrodyti.

Žvaigždės – ne išimtis, jie taip pat įsimyli (dažniausiai kitas žvaigždes) ir bando įrodyti, kad šįkart santykiai truks ir džiugins amžinai. Dažnai tokia įsimylėjusi žvaigždė ryžtasi savo meilę įamžinti. Ir ne bet kaip, o amžiams įrėžti sau į odą tatuiruotę, dedikuotą antrajai pusei. Tačiau ką su ta tatuiruote daryti, kai meilė baigiasi?..

Justinas Bieberis

Justinas Bieberis. REUTERS/Scanpix nuotrauka

Ar kairiojo riešo Justinas išsitatuiravo, kaip jis pats tikina, angelą, kuris labai jau panašus į buvusiąją mylimąją Seleną Gomez.

Katy Perry

Katy Perry. AP/Scanpix nuotrauka

Dar oficialiai būdama komiko Russello Brando žmona, Katy Perry ant dešinės rankos išsitatuiravo frazę Sanskrito kalba, reiškiančią „Leisk gyvenimui tekėti sava vaga. Lygiai tokį patį piešinį turėjo ir Russellas…

Harry Styles

Harry Styles. AFP/Scanpix nuotrauka

Tik ištikimiausia „directionerė“ galėtų išvardinti visas tatuiruotes, kuriomis savo odą išmargino „One Direction“ narys Harry Styles. Tačiau laivas, esantis ant kairės Harry rankos, kelia daugiausiai abejonių. Vaikinas ja pasipuošė tuo metu, kai draugavo su Taylor Swift, lygiai tokia pat tatuiruotė puošė ir Taylor įskaudinusį vaikiną klipe dainai „I Knew You Were Trouble“, tačiau Harry taip ir nepatvirtino, ar burinio laivo piešinys visgi dedikuotas Taylor.

Rihanna

Rihanna. AFP/Scanpix nuotrauka

Rihannos nugarą puošiančios žvaigždės yra lyg jos buvusio (ir labai kovingo) vaikino Chris Brown tatuiruotės ant kaklo tęsinys. Meilė seniai baigėsi, o tatuiruotė liko…

Lily Collins ir Jamie Campbell Bower

Lily Collins ir Jamie Campbell Bower. AFP/Scanpix nuotrauka

Saldžioji, ir, gaila, bet jau išsiskyrusi aktorių pora kartu savo kūnus papuošė fraze „Amžina meilė“. Gal jų meilė atgims ir tikrai taps amžina filmuojant „Mirties įrankių“ tęsinį?

Liam Hemsworth ir Miley Cyrus

Liam Hemsworth ir Miley Cyrus. AFP/Scanpix nuotrauka

Atrodė, kad jie buvo tikrai neišskiriama pora. Net jų tatuiruotės viena kitą papildė! Liam ir Miley ant riešų išsitatuiravo ištrauką iš buvusio JAV prezidento Teodoro Ruzvelto kalbos. Ant Miley riešo ištrauka prasideda, ant Liam – baigiasi.

Britney Spears

Britney Spears. AFP/Scanpix nuotrauka

Skandalingai pagarsėję Britney Spears ir jos buvusio vyro Kevin Federline santykiai porelei paliko ne tik du vaikus, bet ir vienodas lošimo kauliukų tatuiruotes ant riešų.

Mano išsaugoti straipsniai