JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 sakiniai

8 sakiniai, kurių nederėtų sakyti vienišai merginai

Esi vienišamergina? Tuomet išgirdusi šiuos sakinius, ko gero, susierzinti arba sureaguoji dar aštriau – tiesiog pasiunti! Iš tiesų jie erzinantys, ypač, jei kartojami ne vieną kartą. Tikrai ne kartą esi išgirdusi vieną jų!

„Sutiksi jį, kai mažiausiai to tikėsiesi!“. Nepaisant to, kiek tiesos yra šiame posakyje, vaikino neturinti mergina nebus itin padrąsinta, jei tai girdės vėl ir vėl, ypač po nevykusio pasimatymo. Be to, tai sukels minčių sumaištį. Negi mes nesitikime, kad pasimatymas praeis gerai?

„Tau taip pasisekė, kad neturi vaikino!“. Neturėti vaikino ne visada yra džiugus jausmas, taigi kai sakote tai vienišai draugei, ji gali galvoti, kokie yra jūsų motyvai. Ar jūs bandote įsiteikti? O gal norite išlieti savo pačios nusivylimą, kurį sukėlė jūsų santykiai su vaikinu?

„Mano draugė ką tik užsišaldė savo kiaušialąstes… ar tu apie tai kada nors pagalvojai?“. Niekas „nepraskaidrins“ vienišos merginos gyvenimo labiau, negu draugiškas priminimas, kad ji visam laikui liks vieniša ir be vaikų. Bet kokias kalbas apie biologinius laikrodžius ir šeimos pagausėjimą geriau sumažinti iki minimumo – vien dėl to, kad tai ne jūsų reikalas, ką ji darys su savo kiaušidėmis.

„Man labai gaila“. Kodėl, kodėl jums gaila? Nėra reikalo gailėtis vienišos moters. Ji turi laisvę, daug pasirinkimo variantų ir galimybę kiekvieną vakarą susitikti vis su kitu vyruku, jei tik ji pati to nori.

Mergina
Mergina
Shutterstock

„Negaliu sulaukti, kada tu susirasi vaikiną!“. Paprastai tai sakoma turint gerų ketinimų, pavyzdžiui, norint pakviesti draugę į dvigubą pasimatymą ar į kelionę poromis. Tiesiog atminkite, kad ir ji veikiausiai negali sulaukti, kada turės vaikiną, ir deda pakankamai pastangų, kad jūs abi būtumėt patenkintos.

„Tu turėtum linksmintis kiekvieną vakarą!“. Nors būtų gerai, kad vieniša moteris nedarytų nieko kita, kaip tik puoštųsi ir kas vakarą eitų į miestą ieškoti vaikinų, kurie pavaišintų ją gėrimu, kai kurios moterys turi darbą ir pareigų, todėl verčiau susirangytų ant sofos su arbatos puodeliu ir įsijungtų mėgstamą televizijos laidą.

„Nebūk tokia išranki“ Daugelis vienišų merginų iš tiesų dažniausiai būna išrankios, tačiau dalis vienišių patiria viena meilės nesėkmę po kitos, todėl šie žodžiai joms gali tapti tarsi peilis po kaklu. Galbūt išrankumas čia niekuo dėtas, paprasčiausiai nesiseka atrasti tą, su kuriuo būtų gera dalintis išgyvenimais.

„Turėtum dažniau susitikinėti ir nespjauti į internetines pažinčių svetaines“. Paprastai tai kartojama toms, kurios nepakenčia internetinių pažinčių ir pasikliauna senoviniais susipažinimo būdais. Nekartokite to joms. Jei merginos tiki, jog gyvenimo partnerį sutiks realiame gyvenime, o ne virtualiame, tuomet turėtume joms leisti pasirinkti.

Mano išsaugoti straipsniai