JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atlikėja Kesha pasikeitė kardinaliai - ar jos pokyčiai ne į gera?

Atlikėja Kesha pasikeitė kardinaliai – ar jos pokyčiai ne į gera?

Nuo Keshos žvaigždės valandos praėjo ne vieneri metai, dainininkė kaip įmanydama stengiasi sugrįžti į muzikos pasaulį. Ilgą laiką kovojanti su valgymo sutrikimais ir depresija, atlikėja pasikeitė kone neatpažįstamai, tačiau pasiduoti neketina.

Buvo metas, kai Kesha atrodė pernelyg liesa, išsekintas kūnas priminė dantų krapštuką. O buvo ir tokių, kai atrodė fantastiškai – nei per liesa, nei turinti antsvorio. Deja, laimingasis etapas ilgai netruko, dabar Keshos papildomi kilogramai grįžo su kaupu.

Vida Press nuotr.

Kesha anksčiau (kairėje) ir dabar (dešinėje), Vida Press nuotr.

Atlikėja vis dar neišsikapsto iš depresijos ir panikos priepuolių gniaužtų. Ne kartą yra skelbusi savo pergalę prieš valgymo sutrikimus, visgi šiandien pripažįsta iš jų dar neišsikapsčiusi.

Kesha žiniaskalaidai yra sakiusi, kad daugiau pramogų pasaulio grožio standartų nesivaikys. Ji nori ne tik gerai atrodyti, bet ir gerai jaustis, o dauguma lieknųjų gražuolių save kankina. Tačiau kardinaliai mestis į kitą pusę irgi ne pats sveikiausias pasirinkimas, tad papildomų kilogramų dainininkė ketina atsikratyti. Žinoma, ne per savaitę, o pamažu.

Savaitgalį dalyvavusi “MTV Video Music Awards” Kesha aplinkinius nustebino pūsta pudros atspalvio suknele. Pastaruoju metu renginiuose ji vilkėdavo ekstravagantiškus kelnių kostiumus, o seksualių suknelių vengė. Atlikėja pripažino, kad pasipuošti tokia suknia prireikė drąsos, mat ši išryškino figūrą. Tačiau pasistengti buvo verta – apdovanojimų ceremonijoje ji atrodė kur kas laimingesnė nei anksčiau.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai