JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Angelinos Jolie išvaizdos aspektas

Angelinos Jolie išvaizdos aspektas, neraminantis gerbėjus labiau nei itin lieknos kūno formos (FOTO)

Žmonių, vertinančių itin šviesią, porcelianinę odą, yra lygiai tiek pat kiek žmonių, besižavinčių saulės nubučiuotos odos efektu. Kiekvieno individualus pasirinkimas, odą kaitinti po natūralios ar dirbtinės saulės spinduliais, ar vengti UV spindulių ir išsaugoti tokį odos atspalvį, kokį suteikė gamta.

Visgi odos atspalvis neretai nėra vien tik grožio klausimas. Pablyškusi oda gali reikšti sveikatos problemas, juk ne veltui tiek daug kalbama apie mažakraujystę ar plaučių ligas, kurių vienas pagrindinių požymių yra blyškumas. Vienas iš pavyzdžių, kurie verčia nerimauti – Angelina Jolie, kuri šiuo metu rodosi be galo pablyškusi. Kadaise galėjusi pasigirti sveikai atrodančia, įrudusia oda, šiuo metu ji primena vaiduoklį. Nors matyti, jog Angelina nebe tokia liekna, kaip buvo prieš metus, stresas dėl skyrybų su vyru, aktoriumi Bradu Pittu bei įtempta veikla įžymybę taip išsekino, jog ši vis dar negali atsigauti nei psichologiškai, nei fiziškai. Su vaikais vakar mieste užfiksuota Angelina išsiskiria itin balta oda, kuri toli gražu neatrodo sveikai.

Gali būti, jog Angelinos odos baltumą sukelia maistinių medžiagų trūkumas organizme arba ilgalaikis stresas, kuris neigiamai veikia visą organizmo sistemą – tiek plaukus, nagus, tiek ir odą. Susirūpinti blyškia oda, kaip rašo vienas užsienio portalas, Angeliną ragina ir jos artimieji, kurie vis prašo aktorę išsitirti dėl sveikatos. Viena aišku, tokia porcelianinė oda tikrai nėra geros sveikatos ženklas, todėl gražuolė turėtų susirūpinti savimi kaip galėdama greičiau.

Pažvelk, kaip Angelina atrodė kadaise:

❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on Jul 14, 2017 at 9:20am PDT

Angelina šiuo metu:

16 August 2017 #angelinajolie #shilohjoliepitt #viviennejoliepitt

A post shared by don’t follow to unfollow (@onlyjoliepittfamily_) on Aug 17, 2017 at 1:20am PDT

16 August 2017 #angelinajolie #shilohjoliepitt #viviennejoliepitt

A post shared by don’t follow to unfollow (@onlyjoliepittfamily_) on Aug 17, 2017 at 1:20am PDT

Iš tiesų nemenkas odos atspalvio skirtumas, tiesa?

Mano išsaugoti straipsniai