JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Dešimtį kilogramų priaugusi Rihanna: „Kalbos apie svorį manęs nejaudina“ (FOTO)

Dešimtį kilogramų priaugusi Rihanna: „Kalbos apie svorį manęs nejaudina“ (FOTO)

Atlikėja Rihanna – tikra pozityvaus požiūrio į kūną šalininkė. Įžymybė visuomet propagavo sveiką gyvenimo būdą, sportuodavo, daug šokdavo ir, kaip pati teigia, niekuomet nesilaikė dietų. Ir nepaneigsi – visuomet atrodė nepakartojamai!

Vis dėlto pastaraisiais metais Rihanna atsipalaidavo, vis mažiau lankydavosi sporto salėje ir, kaip teigia aplinkiniai, pamėgo riebų maistą. Nors pati Rihanna pripažino, jog priaugo net dešimtį kilogramų keletos metų laikotarpyje, ji toli gražu nesijaučia nelaiminga, nepasitikinti savimi ar kompleksuojanti. Priešingai, šypsena nuo jos veido nedingsta, todėl atlikėja šiuo metu atrodo dar laimingesnė nei buvo kadaise. O ar dailesnė – tai tik kiekvieno individuali nuomonė.

Rihanna prieš keletą metų:

Rihanna
Rihanna
Vida Press
Rihanna
Rihanna
Vida Press

O štai ir Rihanna šiuo metu. Gerbėjai pastebėjo, jog pakito ne tik Rihannos kūno formos, bet ir moteriški apvalumai – kadaise B dydžio krūtinę turėjusi atlikėja šiuo metu gali pasigirti net C dydžio krūtine! Puikus pokytis, ypač, kai tiek daug merginų visame pasaulyje išleidžia milijonus trokšdamos pasidinti krūtinę. Tiesa, ar šie Rihannos kūno pokyčiai ilgalaikiai, nežinia. Daugelis įžymybių, vos paskelbusios apie tai, jog džiaugiasi padidėjusiais drabužių dydžiais, po kelių mėnesių ar metų pradeda intensyviai sportuoti ir mesti kilogramus, tarsi trokšdamos įrodyti, jog garsioms merginoms keli papildomi kilogramai nėra naudingi. Ar Rihannos atvejis bus panašus? Na, šiuo metu Rihanna atrodo laiminga, pozityvi ir patenkinta gyvenimu bei nauja meile.

Rihanna
Rihanna
Vida Press
Rihanna
Rihanna
Vida Press
Rihanna
Rihanna
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai