JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tobula pora: Chuckas Bassas Blair iškeitė į tą

Tobula pora: Chuckas Bassas Blair iškeitė į tą, kurios žavesiui nėra ribų (FOTO)

Jei serialas virstų realybe, pagrindinė merginų mylimo serialo Liežuvautoja žvaigždė Blair (aktorė Leighton Meester) dabar griaužtųsi nagus dėl to, jog jos mylimas (ir neretai nekenčiamas) turtuolis Chuckas Bassas (aktorius Edas Westwckas) susitikinėja su ne ką prastesne gražuole.

Edas Westwickas jau nuo pavasari įsipareigojęs modeliui bei aktorei Jessicai Michél Serfaty, kuri yra vadinama viena dailiausių JAV jaunųjų žvaigždučių. Gerbėjos, pamačiusios saldžiąją porelę šių metų BAFTA apdovanojimuose giliai širdyje vis dar tikėjosi, jog jaunuolius sieja tik draugiški ryšiai, tačiau kuo toliau, tuo labiau aišku, jog Edą ir Jessicą vienija stiprūs jausmai.

Porelė ne tik kartu švenčia draugų gimtadienius, dalyvauja festivaliuose, bet ir planuoja bendras keliones. Artimi įžymybėms šaltiniai teigia, jog Edo jausmai Jessicai rimti, mat, kaip teigia jis pats, jam dar neteko sutikti tokios sumanios, inteligentiškos, tačiau kartu pašėlusios bei linksmybėms visuomet pasirengusios sielos. Jessica – tikras vijurkas, jos pilna visur. Mergina sėkmingai modeliauja, ragauja aktorės duonos ir yra prisiekusi kelionių mylėtoja, kokiu save laiko ir Liežuvautojos žvaigždė.

Edas tiesiog dievina Jessicos kompaniją, todėl kalbama, jog ją pristatė ne tik savo artimiausiems draugams, bet ir šeimai. Ar tai reiškia, jong noriai į savo gyvenimą Jessicą įsileidžiantis Edas jau pasirengęs ir rimtesniam santykių žingsniui – sužadėtuvėms? Kol kas spekuliuoti apie įžymybių ateitį nevalia, mat santykiai prasidėjo ne taip jau seniai, todėl įsimylėjeliai turi apsišlifuoti ir priprasti prie vienas kito charakterio ypatybių.

Holivude kalbama, jog Edas turi tvirtą poziciją ir beveik niekuomet nenusileidžia, o Jessica taip pat neatrodo nuolankioji, sutinkanti su bet kokia mylimojo nuomone. Kaip seksis šiai porai, nežinia, bet faktas lieka faktu – Jessica tokia žavi, jog nuo jos sunkiai įmanoma atitraukti akis!

LaLa land every single day 🌹

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on May 31, 2017 at 7:41am PDT

Earwiggin xx

A post shared by Ed Westwick (@edwestwick) on Jun 19, 2017 at 7:30am PDT

The time you enjoy wasting is not wasted time. People should dance more ✨

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on Mar 25, 2017 at 9:24pm PDT

making a splash 💦 @barronboedecker

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on Mar 4, 2017 at 8:25pm PST

#coachella2017 let’s get lost together

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on Apr 11, 2017 at 8:07am PDT

Honestly I just want to live in the woods, drink coffee before the sun fully rises and have the best dogs named Whisky & Tango

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on Apr 8, 2017 at 9:36am PDT

This was on a 3 hour hike through a bamboo forest in Maui. We Hiked to 5 different water falls and jumped cliffs. I even got lost. I hiked the whole thing barefoot and am so glad because I felt like Tarzan and Jane. I’ll never forget. (📸 by: @Alvin_Nguyen )

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on Jan 9, 2017 at 5:38pm PST

hola! From @lifeisbeautiful this past weekend in Vegas 🚨❤️️🚨 @saltystate

A post shared by Jessica Michél SERFATY (@jessicamichel) on Sep 26, 2016 at 5:19pm PDT

Mano išsaugoti straipsniai