JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Naujausia išleistuvių tendencija

Naujausia išleistuvių tendencija, kuri prajuokins ir niūriausias (FOTO)

Nors išleistuvių šventė mūsų šalyje lygiai tokia pati aktuali kaip ir kitose pasaulio šalyse, Lietuvos abiturientės neteikia tiek daug dėmesio korsažui (iš gėlių žiedų sudaryta rankų puošmena, kuria dabinasi merginos).

JAV mokyklose tai kone būtinas išleistuvių atributas. Merginos rankas dailina rožių ,gerberų, gvazdikų, jazminų, alyvų žiedais, o vaikinai, atsižvelgdami į šią puošmeną, į švarko atpalus taip pat sega įvairias kvapnias gėles. Mūsų šalyje ši tendencija ne tokia gaji, tačiau amerikietis vaikinas, nežinantis korsažo termino, gali pasirodyti visiškas keistuolis.

Korsažas
Korsažas
Shutterstock

Taip nutiko ir Twitterio žvaigždei, Kolorado valstijos abiturientui, kuris merginos, su kuria kartu keliaus į išleistuves, pasiteiravo: „Ar man reikia nupirkti croissantą?“ Mergina atsakė: „Turbūt turėjai omenyje korsažą …“

Tai tikrų tikriausias žodžių žaismas, mat angliškai korsažas reiškia corsage, tad skamba panašiai kaip ir croissant. Šį internetinį pokalbį leipdama juokais mergina išsiuntė draugei, ši – dar kitai, todėl susirašinėjimas greitai pasklido po interneto platybės. Vaikinas paprasčiausiai susimaišė, o gal iš tiesų nežinojo korsažo reikšmės – kaip bebūtų, šis nesusipratimas tapo daugelio apkalbų objektu. Abiturientai į socialinius tinklus pradėjo kelti nuotraukas, kuriose matyti, kaip dabinasi ne dailiausių gėlių žiedais, o paprasčiausiu croissantu – prancūzišku saldžiu raguoliu, kuris yra mėgstamas pusryčių desertas.

Šmaikščias nuotraukas rasi ČIA, ČIA, ČIA ir ČIA.

Nesusipratėlis vaikinas dabar arba raudonuoja iš gėdos, arba smagiai juokiasi iš kitų abiturientų nuotraukų. Išleistuvės jam bus įsimintinos!

Mano išsaugoti straipsniai