JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pirmasis jų pasirodymas viešumoje! Pamatyk

Pirmasis jų pasirodymas viešumoje! Pamatyk, kokie mielučiai yra Ariana ir Pete (FOTO)

Garsenybių pasaulyje viešas poros pasirodymas reiškia viena – tai meilė, ne kitaip. Labai dažnai afišuotis apie naujus santykius nenorinčios įžymybės ilgą laiką slapstosi nuo paparacių, nenorėdamos sukelti dėmesio.

Kadangi jaunimo dievaitė, atlikėja Ariana Grande viešai pareiškė susižadėjusi su aktoriumi Pete Davinsonu, slėpti savo romantinių ryšių ji neketina. Vis dėlto pirmasis poros pasirodymas kartu yra kažkas toookio!

Ariana ir Pete kartu buvo fotografų užklupti išeinantys iš vieno Los Andželio viešbučių. Saldainiais ant pagaliuko besimėgavę jaunuoliai atrodė įsimylėję. Nors Pete savo akis slėpė po sportinio džemperio kapišonu, jis savo meilę išreiškė stipriai laikydamas Arianos ranką. Atlikėjos akys tiesiog žibėjo iš pasitenkinimo bei meilės – matyti, jog Ariana pagaliau labai labai laiminga!

Nesusiklosčius santykiams su reperiu Macu Milleriu, kurių vienas pagrindinių neigiamų aspektų, anot užsienio žiniasklaidos, buvo atlikėjo priklausomybės svaigalams bei narkotikams, Ariana vėl džiaugiasi meile. Negali nuneigti – Pete ir Ariana tarsi skirti vienas kitam. Abu dievina šokius, muziką, gerą kiną, laisvą aprangos stilių… Įdomu, kaip poros santykiai tęsis po vestuvių, kurių data dar nėra oficialiai paskelbta.

Belieka tik pasidžiaugti tokia nuoširdžia ir tyra jaunų žmonių meile:

H2GKMO THEY LOOKS SO GOOD IN THESE CANDIDS #petedavidson #arianagrande #petiana #peteiana

A post shared by ariana and pete 🐝 (@petianagallery) on Jun 20, 2018 at 6:40pm PDT

She’s So sweet !!! ❤ @arianagrande #arianagrande

A post shared by Ariana Grande (@intourariana) on Jun 21, 2018 at 3:05am PDT

spotted today ! 📷 cuties 💗

A post shared by grαnde + dαvidson 💗 ❀ (@happypetiana) on Jun 21, 2018 at 2:45am PDT

Mano išsaugoti straipsniai