JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Socialinių tinklų žvaigždės Ignas ir Karolina diskutuoja apie aktualiausią jaunimo temą: juoko dozė garantuota (VIDEO)

Socialinių tinklų žvaigždės Ignas ir Karolina diskutuoja apie aktualiausią jaunimo temą: juoko dozė garantuota (VIDEO)

Tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose turintys ZIP FM radijo laidų vedėjas Ignas Lelys ir modelis Karolina Meschino suvienijo jėgas ir pasidalino smagiu vaizdo įrašu, kuriame aptarinėja šiuolaikinių santykių aktualijas.

Santykiai – viena svarbiausių temų tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus žmonių gretose, tad nenuostabu, jog jaunuolių vaizdo įrašas, įkeltas į YouTube platformą jau dabar susilaukė gausybės peržiūrų. Iškalba pasižymintys Ignas bei Karolina atsakinėja į kitų žmonių užduotus klausimus apie santykius, todėl vaizdo įraše netrūksta ne tik abstarkčių pasamprotavimų, bet ir atviresnių prisipažinimų.

Karolina ir Ignas ne tik atskleidžia savo nuomonę apie tai, kokie dalykai labiausiai atbaido kuriant santykius, bet ir atsako į kiek labiau kompromituojančius klausimus, pavyzdžiui, ką reikėtų daryti tuomet, jei sužinotum, jog tavo draugė pastojo.

Trokšti per 36 minutes sužinoti daugiau apie Karolinos bei Igno požiūrį į meilę? Metas pasiklausyti smagaus bei pavasariško vaizdo įrašo, kuris nuteiks naujiems jausmams arba paskatins vertinti tai, ką turi šalia:

Mano išsaugoti straipsniai