JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Daugybė netikėtų faktų apie Seleną Gomez

Daugybė netikėtų faktų apie Seleną Gomez

Apie atlikėją Seleną Gomez girdime tiek daug – regime vaizdo įrašus iš atlikėjos koncertų, stebime geriausius atlikėjos aprangos variantus ar domimės asmeniniais santykiais. Ar yra kažkas, ko apie Selena nežinojome? Pasirodo, ir dar kaip! Atrinkome daugybę įdomių faktų apie įžymybę.

Selenos mama labai jauna – ji pagimdė atlikėją, kai jai tebuvo vos šešiolika. Selena ne kartą pripažino, jog mama jai yra artima siela ir viena iš geriausių draugių, nes yra jaunatviška bei šiuolaikiška.

Selena dievina valgyti picos kraštelius – nors daugelis žmonių juos kaip tik palieka lėkštėje, tai Selenai yra pats skaniausias maistas. Apskirtai Selena mėgsta patiekalus, neperkrautus skoniais, kulinarijoje atlikėjai patinka paprastumas.

Dar vienas keistas Selenos valgymo įprotis – ji gali suvalgyti visą, nenuluptą citriną ir tai daro labai dažnai! Selena tai daro su pasigardžiavimu ir neretai ant citrinos dar užsideda… druskos.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selenos Gomez moters idealas – atlikėja Cheryl Cole. Selena išreiškia norą kada nors padainuoti su Cheryl dueatu. Apskritai Selenai Cheryl yra idealios moters pavyzdys – moteriška, žavi, talentinga.

Selena dievina siaubo filmus. Jei Selena renkasi kino juostas, visuomet išreiškia prašymą stebėti siaubo filmus. Jos mėgstamiausi – klasika tapę Egzorcistas ir Mirties ženklas 666

Selena savo balsą apsaugo… gerklas skalaudama alyvuogių alieju. Gal ir ne pats gumuriui mieliausias būdas, bet tai jai padeda sušvelninti balsą, kai šis yra pakimęs.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena pripažįsta – ji pakvaišusi dėl apsipirkinėjimo ir negali sustoti pirkti daiktus, kuomet yra parduotuvėje. Atlikėja net juokauja, jog jai derėtų drausti rinktis prekes, nes ji visuomet nusiperka nereikalingų daiktų ar drabužių.

Selena mokykloje patyrė patyčias bei užgauliojimus, todėl labai jautriai reaguoja į įžeidinėjimus bei visuomet drąsina moksleivius nepasiduoti patyčioms.

Idealiausias Selenos aktorius – Johnny Deppas. Mergina yra peržiūrėjusi visus filmus, kuriuose vaidina Johnny.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena negali praleisti nė vienų krepšinio rungtynių. Tiesą pasakius, ji jas dievina ir stebi kiekvienas rungtynes, kuomet tik atranda laiko. Beje, Selena neblogai kreipšinį žaidžia pati!

Selena dievina asmenukes. Ji teigia, jog asmenukės – tobuliausias šio amžiaus išradimas, nes leidžia atskleisti tikrąjį grožį bei pademonstruoti pasauliui savo įvaizdį.

Mano išsaugoti straipsniai