JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tai bent higienos įpročiai... Gražuolė Madonnos dukra nustebino jų nebuvimu (FOTO)

Tai bent higienos įpročiai… Gražuolė Madonnos dukra nustebino jų nebuvimu (FOTO)

Dvidešimtmetė Madonnos dukra Lourdes Leon jau senokai daugelį stebina savo elgesiu. Maištininkės vardą pelnytai užsitarnavusi mergina vakar poilsiaudama viename iš Majamio paplūdimių įrodė, jog jai jokios taisyklės neegzistuoja.

Pažastų depiliacija – kiekvienos merginos individualus pasirinkimas, tačiau nedepiliuotų pažastų mada, regis, jau liko praeityje. Prieš keletą metų prasidėjusi tendencija ant raudonojo kilimo suginė visas už savo teises ir laisvę kovojančias žvaigždes, kurios nesibodėjo rodyti pažastų plaukelių. Vieni smerkė, kiti gyrė merginas už drąsą, o štai Madonnos dukra tyliai viską stebėjo ir dar tik ruošėsi nustebinti.

Lourdes Leon
Lourdes Leon
Vida Press

Paparaciai iš pradžių fiksavo tarsi nulietą Madonnos numylėtinės figūrą, tačiau Leon demonstratyviai parodžius pažastų lokaciją, suskubo amžinti šios išvaizdos ypatybės. Atrodo, jog Leon visą mėnesį specialiai vengė depiliacijos, jog pasauliui parodytų savo kūno plaukus! Daugelio toks akibrokštas visai nenustebino, o pasirodžiusios Leon nuotraukos net sulaukė teigiamų komentarų ir padrąsinimų.

Lourdes Leon
Lourdes Leon
Vida Press

Kaip ir mama, Lourdes iš tiesų mėgsta dėmesį bei dažniausiai renkasi iššaukiančią aprangą, todėl artimiausių merginos draugų šios nuotraukos nė kiek nenustebino. Tiesa, higieniška tai ar ne, palikime spręsti daugumai. Teisti merginos tikrai nėra už ką – kiekvienos pasirinkimas, atlikti šią higienos procedūrą ar jos vengti.

Lourdes Leon
Lourdes Leon
Vida Press
Lourdes Leon
Lourdes Leon
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai