JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Be makiažo gatvėje pričiuptos jaunosios žvaigždės: kurioms iš jų neverta dažytis? (FOTO)

Be makiažo gatvėje pričiuptos jaunosios žvaigždės: kurioms iš jų neverta dažytis? (FOTO)

Yra įžymybių, kurios gatvėje be makiažo nepasirodys. Ar kada esate matę Arianą Grandę, žingsniuojančia gatve be lašelio kosmetikos? Turbūt tik sapnuose. Štai kitos jaunosios įžymybės ne tik nesibodi pasirodyti be makiažo, bet ir gana dažnai paparacių yra užfiksuojamos gatvėje atrodydamos visiškai natūraliai.

Štai didžiosios natūralistės, kurios be makiažo jaučiasi lygiai taip pat komfortiškai kaip ir su juo!

Kendall Jenner negali pasigirti lygia, skaisčia oda, tačiau pasirodymas be makiažo viešumoje jai neprilygsta tragedijai. Modelis ne kartą pripažino nuolatos kovojanti su spuogeliais ant odos, kurie trikdo jos profesinį gyvenimą. Juk modelis ir nelygi veido oda – kiek nesuderinama.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press
Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Kylantis modelis Hailey Baldwin nuovargio ir pajuodusių paakių nemaskuoja storu makiažo sluoksniu. Žinoma, daugelis modelių gali pasigirti šilkine veido oda, o Hailey oda itin skaisti – ant odos nepamatysi nė vieno iškilaus spuogelio! Tiesa, modelis ne kartą žiniasklaidoje pripažino, jog atidžiai rūpinasi savo oda.

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Jaunimo numylėtinė Cara Delevingne – viena didžiausių natūralisčių. Ji ne tik laisvu nuo fotosesijų bei filmavimų metu apsiriboja vien drėkinamuoju kremu, bet ir gali pasirodyti visiškai nemodeliška išvaizda – keletą dienų neplautais plaukais ar purvinomis kelnėmis. Tiesa, už tokį elgesį Cara dažnokai yra pliekiama stilistų, tačiau ar kas supaisys šią standartų laužytoją?

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Dainininko Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson – ryškaus makiažo mylėtoja, todėl paparaciams ne taip jau dažnai pasiseka užfiksuoti Paris be kosmetikos ant veido. Na, kai turi tokias dangaus mėlynumo akis ir porcelianinę odą, kosmetikos priemones gali ir pamiršti.

Paris Jackson
Paris Jackson
Vida Press

Modernios šeimos aktorė Ariel Winter ne tik rodosi be makiažo, tačiau ir balnoja nosį moksliukės akiniais. Dažnai gerbėjų kritikuojama ir net pašiepiama dėl perdėtai patrauklumą skleidžiančio stiliaus, šį kartą Ariel įrodo – jos įvaizdis nusipelno metų pokyčių titulo.

Ariel Winter
Ariel Winter
Vida Press

Jaunųjų melagių žvaigždė Ashley Benson galėtų ir nesidažyti. Nuostabią veido odą bei ryškius veido bruožus turinti įžymybė vaidindama garsiajame merginų pamėgtame seriale yra grimuojama visą valandą – galbūt veltui? Be makiažo ji atrodo dar mielesnė!

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Jaunoji aktorė Dakota Fanning – tikras tyrumo įsikūnijimas. Puošdami Dakotą pasirodymams ant raudonojo kilimo, garsiausi vizažistai visomet sulaukia prašymo naudoti kuo mažiau kosmetikos priemonių. Natūralus įvaizdis Dakotai tobulai tinka!

Dakota Fanning
Dakota Fanning
Vida Press

Atlikėja Lorde – Holivudo natūralistė, kuriai dažnokai nė motais taip, kaip ji atrodo. Lorde paprasčiausiai orientuojasi ne į išvaizdą, o į vidinio pasaulio tobulinimą bei harmoniją. Ir atrodo visai neprastai – būtų dar šauniau, jei natūralus Lorde grožis atsiskleistų akinius nuo saulės padėjus į šoną!

Vida Press

Daugelis teigia, jog garsios atlikėjos Keshos nebegalima atpažinti. Vis dėlto burnojantys turėtų pagalvoti, kaipgi jie atrodo rytais prieš susitvarkydami – ne kiekvienas žiba vos atsikėlęs. Kesha paprasčiausiai labai dažnai keliauja į sporto salę, po kurios ir būna užfiksuojama paparacių. Ir atrodo ne ką prasčiau nei kitos įžymybės!

Kesha
Kesha
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai