JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Justinai

Justinai, žiūrėk, ką praradai! Selena Gomez pademonstravo nuostabaus grožio figūrą (FOTO)

Išsiskyrimas – nelengvas laikotarpis, ypač žinant, kokia ilga buvo santykių priešistorė. Nors merginos dažniausiai labiau sielvartauja dėl pasibaigusių santykių, su atlikėju Justinu Bieberiu išsiskyrusi dainininkė Selena Gomez, regis, visai nenuogąstauja.

Sunku nuspėti, kas dedasi Selenos vidiniame pasaulyje, tačiau jos išvaizda byloja, jog ji nepraranda optimizmo ir stengiasi nuvyti išsiskyrimo liūdesį. Savaitgalį su draugų kompanija ištaigingoje jachtoje Australijoje plaukiojusi Selena atrodė kaip niekada atsipalaidavusi ir linksma. Pirmiausia Selena ramiai skaitė knygą begaudydama saulės spindulius, o kiek vėliau, pamačiusi paparacius, šypsojosi jiems, parodydama, jog nestokoja puikios nuotaikos.

Daugelis netruko pastebėti, jog Selenos kūno formos – tiesiog idealios. Atlikėja toli gražu nebadauja ir gali pasigirti iškilia krūtine bei apvalios formos užpakaliuku, be to, merginai žavesio suteikia akyvi sportinė veikla, kuri sustangrina jos kūną. Užfiksuoti Seleną su maudymosi kostiumėliu galima labai retai, mat ji nėra etatinė viešų paplūdimių lankytoja ir mieliau renkasi pramogas atokesnėse poilsio oazėse.

Buvo nemažai spėjančių, jog Selena specialiai surengė šią netyčinę fotosesiją paplūdimyje ir informavo paparacius, kurioje vietoje poilsiaus. Priežastis – noras įrodyti buvusiajam, kaip nuostabiai atrodo ir kokį pilnavertišką gyvenimą gyvena. Jei atvirai, mes tuo netikime. Selena visuomet išsiskyrė nuoširdumu ir toli gražu nėra ta, kuri siekia pasipuikuoti ar pasimaivyti. Jos atostogas paprasčiausiai kiek sutrikdė nenumatytas fotografų vizitas saloje.

Kaip bebūtų, Justinas turėtų graužtis nagus – prarado ne tik be galo talentingą, charizmatišką, bet ir gražiausias bei sveikiausias kūno formas turinčią merginą!

Queeen in Sydney ✨ ; @selenagomez #selenagomez

A post shared by •since 1992✨ (@adorablelikeselena) on Mar 19, 2018 at 1:36am PDT

A hot bae sparkling in Sydney!! #selenagomez

A post shared by SELGOMEZ (@mostcelebrities) on Mar 19, 2018 at 1:37am PDT

Mano išsaugoti straipsniai