JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jaunoji Miley Cyrus pamaina: bus apie ką kalbėti (FOTO)

Jaunoji Miley Cyrus pamaina: bus apie ką kalbėti (FOTO)

Vargu, ar atlikėja Miley Cyrus kada nors praras savo šėlmišką būdą. Visgi metai daro savo – su aktoriumi Liamu Hemsworthu susižadėjusi įžymybė šiuo metu labiau svajoja apie būsimą šeimą nei apie tai, kuo vėl šokiruoti ant raudonojo kilimo.

Nejaugi pamažu prarandame tą, kuri visuomet sugebėdavo nustebinti ir prajuokinti? Laimei, Miley turi savąją pamainą. Tai jos septyniolikmetė sesutė Noah Cyrus, kuriai žadamas ne menkesnis žinomumas. Į seserį it du vandens lašai panaši Noah jau debiutavo muzikinėje padangėje – praėjusių metų gale buvo išleistas pirmasis paauglės singlas Make Me (Cry), kuris kaipmat sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Noah Cyrus
Noah Cyrus
Vida Press

Miley savo žinomumo piką pasiekė būdama dvidešimties, tad jaunesnioji sesuo dar turi laiko išpopuliarėti. Tiesa, kol kas jaunutė mergina renkasi kur kas švelnesnį muzikinį stilių nei Miley, o iki skandalistės vardo jai toli. Tiesa, gebėjimas sužibėti efektinga išvaizda ant raudonojo kilimo, regis, tikras giminių bruožas – kaip ir Miley, Noah nesikuklina ir demonstruoja atvirumą. Štai kaip ji atrodė garsiojo filmo 50 pilkų atspalvių premjeroje. Ne konservatyviausias aprangos derinys, tiesa?

Noah Cyrus
Noah Cyrus
Vida Press
Noah Cyrus
Noah Cyrus
Vida Press

Noah gali nesibaiminti muzikos kritikų kirčių – jie kuo puikiausiai vertina jaunosios merginos talentą, ir teigia, jog Noah turi net didesnę muzikinę dovaną nei Miley. Kadangi Miley – abiturientė, viename interviu mergina prisipažino, jog laukia mokyklos baigimo ir teigia vėliau atsiduosianti kūrybai. O kol kas Noah stebi kiekvieną sesers pasirodymą ir kaupia patirtį savo ateities koncertams. Ar Miley ir Noah sieja artimi, seseriški ryšiai? Be abejonės – sesutės viena kitą visuomet palaiko, kad ir kokios aplinkybės susiklostytų. Na, palaikyti Miley, kai visas pasaulis ją vadina dėmesio auka, reikia nemažai pastangų!

Noah Cyrus
Noah Cyrus
Vida Press
Noah Cyrus
Noah Cyrus
Vida Press

Įvertink Noah talentą – ar manai, jog ji kada nors pralenks seserį?

Mano išsaugoti straipsniai