JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Metų rinkimai: išrink verčiausią tapti „Panelės“ tinklaraštininkę!

Metų rinkimai: išrink verčiausią tapti „Panelės“ tinklaraštininkę!

Šiandien save parodyti ir išreikšti yra daugybė būdų: pradedant socialiniais tinklais, baigiant vaizdo blogais „Youtube“ platformoje. Net neverta pasakoti apie tobulas „Instagram“ paskyras… Tačiau rašyti tinklaraštį niekada neišeis iš mados! Jau daugybę metų tinklaraščiai yra puiki internetinė erdvė, kurioje galima sutalpinti visą savo gyvenimą. Pasižvalgėme, kas slepiasi po populiariais tinklaraščiais bei kokių plačiajai visuomenei neatrastų „perliukų“ Lietuvoje turime.

Paliekame tau nuspręsti, kuri tinklaraštininkė yra verta „Panelės“ blogerės vardo! Žiūrėk, skaityk ir balsuok už savo favoritę! Balsuoti galima iki vasario 20 d.

Susipažink su pretendentėmis:

Gabrielė

Tinklaraščio „La Mode Frais“ autorė, rašanti apie madą ir naujausius grožio produktus, tačiau, kaip pati Gabrielė pristato savo tinklaraštį sakydama, tai nėra dar vienas mados blogas, o kur kas daugiau. Čia gausu ne tik naujienų iš mados pasaulio, tačiau ir Gabrielės stiliaus derinių, kosmetikos apžvalgų bei akimirkų iš kelionių ar tiesiog kasdienio gyvenimo.

(Asmeninio archyvo nuotr.)
http://lamodefrais.blogspot.lt/

Raimonda

Ilgametė tinklaraštininkė, tačiau dar gana šviežio tinklaraščio „Seventh carousel“ autorė. Vos atsidarius tinklaraštį galima išvysti įvairaus pobūdžio pranešimų: mados, stiliaus naujienų, nuotraukų iš fotosesijų, paskaityti įkvepiančių minčių ar paganyti akis į gražius dalykus. Didelis dėmesys detalėms jau spėjo tapti „Seventh carousel“ skiriamuoju ženklu.

(Asmeninio archyvo nuotr.)
http://seventhcarousel.blogspot.lt/

Milda

Tinklaraščio „Mospblog“ autorė, rašanti apie kosmetiką: naujienos, apžvalgos, vertinimai ir komentarai. Mildai šis tinklaraštis tarsi terpė, sujungianti du pomėgius – rašymą ir kosmetiką: „Labai mėgstu išbandyti naujus arba jau senai parduotuvėse esančius produktus ir juos aptarti. Dažniausiai produktą panaudoju bent dvi ar tris savaites tam, kad pilnai suprasčiau, kaip jis veikia mane ir galėčiau kuo plačiau jį apžvelgti.“

(Asmeninio archyvo nuotr.)
https://mospblog.wordpress.com

Monika

Monikos tinklaraštį „Melancholija“ galima paimti kaip puikų kosmetikos apžvalgų tinklaraščio pavyzdį, kuriame galima išvysti ne tik žinomiausius grožio produktus, tačiau ir daug lietuviškos kosmetikos prekinių ženklų. Į bendrą stilistiką suplaukia ir Monikos kelionių Lietuvoje dienoraščiai. Bet kuriuo atveju, lietuviškos kosmetikos gerbėjoms – patiks. Atsidaryk, skaityk ir įvertink!

(Asmeninio archyvo nuotr.)
http://melancholija.blogspot.lt

Karolina

Ši mergina dega aistra madai, o tinklaraštis „MARSOVAMODA“ tikrai tai pagrindžia. Čia galite rasti daugybę stilingų drabužių derinių ir fotosesijų. Neabejotinai pasisemsite įkvėpimo sukant galvą: „O kaip apsirengti rytoj?“ Originalus pateikimas, tekstai apie stilių, daugybė nuotraukų ir mada – viskas vienoje vietoje!

(Asmeninio archyvo nuotr.)
https://marsovamoda.wordpress.com

Darja

„Luscious style“ – vieta, kur susipina mada, grožis, gyvenimo būdas ir kelionės, o tinklaraščio autorė Darja yra tikra senbuvė lietuviškų tinklaraščių sferoje. Darjai šis tinklaraštis yra svarbi jos gyvenimo dalis, kuria mergina dalijasi su savo skaitytojais, naujausių madų ir grožio tendencijų sekėjais. „Luscious style“ rasite ypač daug stiliaus idėjų, įdomių apžvalgų, nuostabių vizualų ir kadrų iš kasdienio gyvenimo.

(Asmeninio archyvo nuotr.)
http://luscious-style.com

Živilė

Živilė save ir savo tinklaraštį pristato sakydama: „My life is the wonderful disaster“ (angl. Mano gyvenimas yra nuostabi katastrofa). Tik į jį užėjus galima suprasti, jog tinklaraštis „The wonderful disaster“ yra ta vieta, kur rasi visko: kosmetikos produktų apžvalgų, kelionių, minčių ir kasdienių akimirkų iš Živilės gyvenimo. Užeik ir įsitikink pati!

(Asmeninio archyvo nuotr.)
https://thewonderfuldisaster.com

Kotryna

Tai mergina, kuri tinklaraščio rašyme sukasi jau ne vienerius metus! Kotrynos tinklaraštis „UOGINTAITE.EU“ alsuoja stiliumi, mada, grožio naujienomis ir kasdienio gyvenimo džiaugsmu. Tai labai atviras tinklaraštis, kuriame Kotryna nesibaimindama rašo ir apie savo asmeninį gyvenimą bei jo bėdas. Nuostabios nuotraukos, įdomūs tekstai ir ilgametė patirtis tinklaraščių pasaulyje – visa tai puikiai apibūdina Kotryną.

(Darjos Tupčajos ir www.barcelonalovesme.com nuotr.)
www.uogintaite.eu

Sandra

Sandros tinklaraštis „Kur mano raktai?“ jau yra plačiai žinomas ir sulaukęs nemažo skaitytojų dėmesio. Tai tinklaraštis, kur telpa mada, grožis, gyvenimo būdas ir įdomūs tekstai, papildyti kokybiškomis nuotraukomis. Užsukę rasite dar daugiau: akimirkos iš įvairių mados renginių, „Pasidaryk pats“ projektai, namų idėjos ar įkvėpimu pulsuojantys pranešimai. Sunku būtų rasti mada besidominčią merginą, kuri dar nebūtų girdėjusi apie Sandrą.

(Asmeninio archyvo nuotr.)
www.kurmanoraktai.lt

Atiduok savo balsą labiausiai patikusiai tinklaraštininkei:

Mano išsaugoti straipsniai