JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip šiandien atrodo serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė

Kaip šiandien atrodo serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė, gražuolė aktorė Blake Lively?

Blake Lively – garsi aktorė, kurios kelias į kino olimpą prasidėjo nuo vaidmens garsiame jaunimo seriale „Liežuvautoja“. Tiesa, nuolat puikią nuotaiką ir optimizmą spinduliuojanti įžymybė yra kiek pasikeitusi nuo garsiojo serialo filmavimo laikų.

Štai kokia Blake buvo prieš šešerius metus – jaunutė mergaičiukė, kuri net nenujautė, kokia šlovė ir populiarumas jos lauks. Blake, debiutavusi viename populiariausių jaunimo serialų, iš karto tapo stiliaus bei grožio ikona daugeliui pasaulio merginų. Ji seriale atliko turtingos šeimos atžalą Sereną Van Der Vodsen. Blake serialo metu dėvėjo prašmatnius garsių prekinių ženklų apdarus ir stebino savo ištaigingu stiiumi.

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Šiandien Blake gatvėje galima sutikti ne vilkint puošnią suknelę, o patogius džinsus ir avint grybaus stiliaus batelius. Ištaigingas stilius ir ryškus makiažas – Blake praeitis, nes šiandien ji kur kas labiau vertina paprastumą. Kuris, beje, jai labai tinka!

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Blake šiandien yra laimingai ištekėjusi ir augina tris vaikus. Viename interviu Blake neseniai prisipažino, jog šiandien ji neturi daug progų puoštis ir kur kas labiau vertina paprastą, neįpareigojantį stilių, kuris suteikia daug daugiau komforto.

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Šiandien Blake – kur kas natūralesnė, paprastesnė ir nė iš tolo neprimena puošniosios Serenos Van Der Vodsen! Ką manai apie Blake pokyčius?

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai