JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Haris Poteris“ grįžta! Pasirodė „Hario Poterio“ specialios transliacijos anonsas

„Haris Poteris“ grįžta! Pasirodė „Hario Poterio“ specialios transliacijos anonsas

„Hario Poterio“ ištikimiausi gerbėjai džiaugiasi: pasirodė pirmojo „Hario Poterio“ filmo 20-mečio progai skirtos transliacijos anonsas!

Speciali transliacija, kuri sausio pirmąją pasirodys „HBO Max“ platformoje, pavadinta „Hario Poterio 20-osios metinės: sugrįžimas į Hogvartsą“. Iš anonso galima suprasti, jog specialiojoje transliacijoje galėsime išvysti ne tik garsiausius „Hario Poterio“ aktorius – Danielį Radcliffe’as, Rupertą Grintą ir Emmą Watson, bet ir kitas filmo žvaigždes, tokias kaip Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralphą Fiennesą, Jasoną Isaacsą, Gary Oldmaną bei kitus.

Anonse matome, kaip „Warner Bros“ studijoje, kuri trumpam virto Hogvarstu, garsioji aktorių trijulė dalinasi prisiminimais apie filmavimo laikus ir draugiškai apsikabina. Čia vienas kitą pamatę džiaugiasi ne tik pagrindinis aktorius Danielis Radcliffe’as ir jo krikštatėvį Sirijų Bleką suvaidinęs Gary Oldmanas, bet ir priešus vaidinę Rupertas Grintas, atlikęs Ronio vaidmenį bei Tomas Feltonas, atlikęs piktadario Drako Smirdžiaus vaidmenį.

Peržvelkite „Hario Poterio 20-osios metinės: sugrįžimas į Hogvartsą“ anonsą ir sužinokite, kas jūsų laukia stebint ypatingąją transliaciją sausio pirmąją!

Mano išsaugoti straipsniai