JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kas yra paslaptingoji Julia Fox? Įdomiausi faktai apie aktorę

Kas yra paslaptingoji Julia Fox? Įdomiausi faktai apie aktorę

Amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja Julia Fox pastaruoju metu pateko į žiniasklaidos akiratį dėl romantiškų santykių su atlikėju Kanye Westu. Julia kartu su Kanye buvo pastebėti Niujorko ir Paryžiaus mados savaičių metu, kuriose naujai iškepta pora pasirinko tarpusavyje derančias apranga.

Naujųjų metų vakarėlyje Majamyje užsimezgusi draugystė įgavo itin greitą pagreitį – artimi porai šaltiniai kalba, jog Kanye ir Julia labai dažnai kartu leidžia laiką ir net planuoja netolimoje ateityje kartu apsigyventi. Ir nors daugelis žmonių puikia atpažįsta Kanye buvusią žmoną Kim Kardashian, atrodo, kad Julia buvo gana menkai žinoma persona už Niujorko ribų, kol neužmezgė ryšių su garsiuoju reperiu. Taigi, kas yra ta paslaptingoji Julia Fox? Pateiksime keletą įdomių faktų apie šią asmenybę.

Julia – italė, geriausiai žinoma dėl vaidmens filme „Uncut Gems“

Iš Italijos kilusi Julia geriausiai žinoma dėl savo vaidmens filme „Uncut Gems“. Aktorė gimė Milane, o vėliau, būdama paauglė, persikėlė su šeima gyventi į Niujorką. Paskaičiuota, kad aktorės turto grynoji vertė siekia apie 30 milijonų JAV dolerių. Šiuo metu Julia ruošia visuomenei pristatyti savo memuarų knygą. Taip pat pranešama, kad jos dievaitė dainininkė Madonna suteikė jai galimybę vaidinti jos būsimame biografiniame filme.

Julia Fox ir Kanye Westas
Julia Fox ir Kanye Westas
Vida Press

Julia sukūrė daug dėmesio sulaukusį trumpametražį filmą „Fantasy Girls“

Julios sukurtas trumpametražis filmas „Fantasy Girls“ yra jautrus filmas apie vaikus sekso industrijoje, įkvėptas gyvenimo Reno mieste, Nevadoje. Interviu „Elle“ leidiniui Fox sakė, kad ji kartu su draugu išvyko į Reno kurti filmo. Bekeliaudami jie sutiko grupelę vaikų, kurie papasakojo apie Reno klestintį vaikų išnaudojimą dėl sekso. „Tiek daug nelaimėlių vaikų, atsidūrusių sekso industrijoje per prievartą, o jaunos mergaitės visame pasaulyje dingsta be žinios. Norėjau šią istoriją papasakoti meniškai, o ne kaip sausame dokumentiniame filme“, – pasakojo Julia.

Julia Fox
Julia Fox
Vida Press

Kadaise ji surengė meno parodą, kurioje buvo panaudotas jos pačios kraujas

Prieš keletą metų Julia surengė meno parodą, kurioje buvo panaudotas jos pačios kraujas. 2017 m. aktorė ir menininkė pristatė savo darbų parodą apie mirtį pavadinimu „R.I.P. Julia Fox“. Interviu „HuffPost“ ji apibūdino kai kurių meno kūrinių, kuriuose yra naudojamas jos pačios kraujas, kūrybinį procesą. Ji sakė: „Norėjau, kad šie paveikslai būtų kuo autentiškesni ir asmeniškesni. Ištraukiau savo kraują švirkštu ir švirkštu piešiau ant šilko skraistės”.

Julia Fox
Julia Fox
Vida Press

Aktorė susitikinėjo su reperiu Drake’u

Pranešama, kad prieš kelis metus ji susitikinėjo su reperiu Drake’u. Panašu, kad Julia iš tiesų mėgsta garsius reperius. Julia kartu su Drake buvo pastebėti dar prieš pandemiją, po to, kai amerikietis jai parašė žinutę per socialinę mediją. Tiesa, ši draugystė ilgai netruko – artimų Juliai šaltinių teigimu, aktorė su garsiuoju reperiu susitikinėjo vos kelis mėnesius.

Julia Fox
Julia Fox
Vida Press

Jos stiliaus įkvėpėja – aktorė Anna Nicole Smith

Julios stilių įkvėpė aktorės Annos Nicole Smith stilius. Stiliaus kritikai teigia, jog Julia stilius nuolat balansuoja tarp skoningo ir kiek rizikingo. Tad nenuostabu, kad žvaigždės mados įkvėpėja yra 90-ųjų ikona Anna Nicole Smith, kurios ekscentriškas stilius aptarinėjamas dar ir šiandien. Julia leidiniui „Vogue“ papasakojo, kodėl ją žavi Annos stilius: „Ji be jokios abejonės buvo drąsi ir ryški, o būtent tai ir patraukė tokios daugybės žmonių dėmesį“.

Julia Fox
Julia Fox
Vida Press

Julia yra mama

Julia yra vieniša vienerių metų berniuko Valentino mama. Sūnaus ji susilaukė 2021 metų sausį su buvusiu vyru Peteriu Artemijevu. Per pirmąjį sūnaus gimtadienį Fox socialiniame tinkle „Instagram“ parašė: „Mano didžiausias pasiekimas. Mano šedevras. Aš nenusipelniau tavęs, bet kažkodėl mes esame čia kartu. Pažadu mylėti tave besąlygiškai ir priimti tave tokį, koks esi“, – gražius žodžius sūnui skyrė Julia.

Julia Fox su sūneliu
Julia Fox su sūneliu
Vida Press

Julia kuria savo pačios „podcast’ą“

Ji rengia „podcast’ą“ „Uždrausti vaisiai“, kuris kas savaitę transliuojamas „Spotify“ platformoje. Kartu su laidų vedėja Niki Takesh jos „podcast’e“ diskutuoja apie popkultūrą ir seksą. Viename „podcast’o“ epizode jos netgi bendravo su „Tikrosios Niujorko namų šeimininkės“ žvaigžde Leah McSweeney.

Julia Fox
Julia Fox
Vida Press

Ji neigia susitikinėjanti su Kanye tik dėl pinigų

Per savo pačios vedamą „podcast’ą“. „Uždrausti vaisiai ji išsakė nuomonę į kalbas, kad susitikinėja su Kanye „dėl pinigų“. „Juokinga, nes vis sulaukiu šių komentarų. O tiesa yra tokia, kad pinigai man nerūpi“, – sako ji. „Žmonės sako: „O, tu draugauji su juo tik dėl šlovės, dėl įtakos dėl pinigų.“ Man norisi jai atsakyti: mielieji, aš visą savo gyvenimą draugavau su milijardieriais, todėl manęs jūsų kalbos nepaveiks“, – juokėsi ji.

Julia Fox ir Kanye Westas
Julia Fox ir Kanye Westas
Vida Press

Aktorė – taip pat ir trikotažo linijos įkūrėja

Julia kartu su savo gera drauge Briana Andalore sukūrė trikotažo liniją, pavadintą „Franziska Fox“, kurią dėvėjo tokios įžymybės kaip Lindsay Lohan ir Iggy Azalea. „Mes su Briana visada svajojome sukurti garsų mados prekinį ženklą ir jautėmės taip, tarsi atėjo pagaliau tam ryžtis“, – 2014 metais vienam leidiniui pasakojo Fox.

Julia Fox
Julia Fox
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai