JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jauniausia pasaulyje translytė Kim Petras pasikeitė lytį būdama 16 - os: kaip į tai reagavo jos artimieji?

Jauniausia pasaulyje translytė Kim Petras pasikeitė lytį būdama 16 – os: kaip į tai reagavo jos artimieji?

Kim Petras – JAV, Los Andžele šiuo metu gyvenanti paauglė, kuri atkakliai skinasi kelią muzikiniame pasaulyje. Skamba įprastai? Iš tiesų ši šviesiaplaukė mergina yra translytė, kuri yra jauniausia pasaulio translytė.

Ir nors Kim atvirai kalba apie lyties keitimo operaciją ir žingsnius, kuriuos jai teko nueiti iki jos, Kim mieliau norėtų būti pristatoma kaip talentinga atlikėja. Iš tiesų, Kim – veržli jaunoji atlikėja ir dainų kūrėja. 2016 – 2020 m. ji išleido pirmąjį muzikinį kūrinį kaip nepriklausoma atlikėja, o 2021 m. pasirašė sutartį su „Amigo“ ir „Republic Records“ muzikos agentūromis, kurių padedama išleis būsimą trečiąjį albumą.

Kim Petras
Kim Petras
Vida Press

Bet apie viską nuo pradžių. Kai 1992 m. Vokietijoje gimė Kim, jos pase buvo parašyta: vardas – Timas. Vis dėlto atlikėjos tėvai vienam užsienio leidiniui atskleidė, kad jų atžala jau būdama dviejų metukų jautė, jog yra mergaitė. Kim tėvai visokeriopai palaikė Kim ir pritarė jos žingsniui keisti lytį. Hormonų terapija, kurios dėka yra pakeičiama lytis, Kim buvo pradėta taikyti, kai jai tebuvo vos 12 metų. Akivaizdu, kad tokio amžiaus vaikui buvo būtinas tvirtas tėvų petys bei stiprus palaikymas.

Kai tik sulaukė 14 metų, Kim oficialiuose dokumentuose jau buvo tapusi moterimi. Na, o 16 metų jai buvo atlikta lyties keitimo operacija. Tai buvo pirmoji lyties keitimo operacija, taikyta tokiam jaunam žmogui. Išlaidas, skirtas operacijai, apmokėjo sveikatos draudimas, nes noras pakeisti lytį buvo oficialiai įvardintas kaip sveikatos sutrikimas.

Kim Petras
Kim Petras
Vida Press

Tėvai savo paauglės dukros pokyčius palaikė. Ir nors Kim tėčiui, kaip jis pats teigė, iš pradžių buvo sunku susitaikyti su tuo, jog jo vaikas jaučiasi kitoks nei visi, palaipsniui jis prisijaukino šią mintį ir šiandien net džiaugiasi šiais pokyčiais. Kim tėtis vienam užsienio leidiniui teigė, kad šiandien Kim yra kur kas laimingesnė nei anksčiau, taip pat pasižymi veržlumu, motyvacija ir noriai kopia muzikinės karjeros laiptais.

Kim Petras
Kim Petras
Vida Press

Būdama 19 metų, atlikėja paliko gimtąją Vokietiją ir siekti karjeros išvyko į Los Andželą. Šis žingsnis nebuvo lengvas – tėvams buvo pakankamai sunku susitaikyti su mintimi, kad jų mergaitė iškeliauja siekti muzikinės karjeros už Atlanto. Kaip bebūtų, Kim šiandien tai vadina geriausiu sprendimu, nes jai be galo patinka daryti tai, ką ji daro šiandien. Kim teigimu, jos pasiekimai muzikiniame pasaulyje – tik ledkalnio viršūnėlė. Savo gerbėjams ji yra paruošusi daugybę muzikinių staigmenų.

Kim Petras
Kim Petras
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai