JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 faktų apie naująją Kanye West meilę - Kim Kardashian antrininkę Chaney Jones

10 faktų apie naująją Kanye West meilę – Kim Kardashian antrininkę Chaney Jones

Šiandien pasaulį apskriejo žinia, kad garsusis reperis Kanye West oficialiai išsiskyrė su „The Kardashians“ šou žvaigžde Kim Kardashian.

Tiesa, Kanye, regis, nelieja ašarų – šiuo metu jis smagiai leidžia laiką su nauja moterimi – 24 m. Chaney Jones. Tiesa, ši mergina yra tokia panaši į Kanye buvusią, jog daugelis teigia, kad Kanye draugystė su Chaney tėra noras atkeršyti savo buvusiajai. Kaip bebūtų, šiandien jie kartu, o mes paruošėme keletą įdomių faktų apie Kim antrininkę vadinamą merginą.

Chaney yra koledžo absolventė

Mergina yra koledžo absolventė. Ne per seniausiai Chaney pasidalijo nuotrauka iš savo koledžo baigimo renginio ir išsakė planus gauti magistro laipsnį.

Mergina yra įkūrusi įmonę…

Chaney yra įkūrusi įmonę „First State Behavioral Health“, kuri rūpinasi žmonių psichine sveikata. Sprendžiant iš jos įmonės biografijos, atrodo, jog ji šioje įmonėje ji atlieka nemažai pareigų.

Chaney Jones
Chaney Jones
Vida Press

…kurią padeda vystyti jos tėvas

Chaney Jones tėvas Avonas Jonesas yra šios bendrovės generalinis direktorius

Chaney labai rūpi ne tik fizinis, bet ir psichologinis rūpinimasis savimi

Atrodo, kad rūpinimasis savimi ir savo psichine sveikata yra didžiulė Chaney aistra. Ji ne tik nuolat gilinasi į šią temą, bet ir kalba apie tai su savo socialinės medijos sekėjais bei stengiasi juos įtraukti į diskusiją

Chaney Jones
Chaney Jones
Vida Press

Ji – „Instagram“ žvaigždė

„Instagram“ tinkle mergina turi daugiau nei 100 000 sekėjų. Savo paskyroje ji pažymėjo tokius žymius prekių ženklus kaip GSUWOO ir KY Boutique.

Chaney Jones
Chaney Jones
Vida Press

Chaney yra modelis

Chaney yra dalyvavusi ne vienoje reklaminėje mados kampanijoje. Ji fotogeniška, puikiai jaučiasi prieš kameras ir jai nesvetimas fotografų dėmesys.

Ji labai rūpinasi savo kūno formomis

Mergina nuolat aktyviai sportuoja, renkasi kokybišką, subalansuotą maistą. Tai atsispindi ir jos išvaizdoje – įžymybė turi puikias kūno formas!

Chaney Jones
Chaney Jones
Vida Press

Ji su Kanye susipažino viename vakarėlyje

Chaney pateko į vieną iš Kanye organizuojamų vakarėlių – būtent ten jie ir susipažino. Nuo tada Chaney lydėjo Kanye į vieną renginį, taip pat į keletą kitų įmantrių išvykų.

Chaney Jones
Chaney Jones
Vida Press

Ji nesiekia būti panaši į Kim Kardashian

… bent jau taip teigia žiniasklaidai. Anot merginos, panašumas į Kim tėra sutapimas, be to, anot Chaney, joms paprasčiausiai patinka vienodas aprangos stilius

Ji nori išgarsėti

Viename interviu Niujorko leidiniui anksčiau jauna mergina prisipažino, jog jos didžiausia svajonė – išgarsėti tarptautiniu lygmeniu. Regis, savo svajonę ji pildo su kaupu…

Mano išsaugoti straipsniai