JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Viskas

Viskas, kas yra žinoma apie „Stranger Things“ paskutinį, penktąjį sezoną

Visi geri dalykai turi baigtis – net ir „Stranger Things“ . Populiariausias „Netflix“ mokslinės fantastikos trileris, pirmą kartą pasirodęs 2016 m. vasarą, baigsis penktuoju sezonu, kuris dar neturi išleidimo datos. Serialo kūrėjai Mattas ir Rossas Dufferiai šią naujieną paskelbė gerbėjams vasario 17 dieną.

„Prieš septynerius metus mes suplanavome visą „Stranger Things“ istorijos lanką“, – rašė jie. „Tuo metu prognozavome, kad istorija truks keturis ar penkis sezonus. Paaiškėjo, kad jis per didelis, kad jį būtų galima padalyti į keturis, bet – kaip netrukus pamatysite patys – dabar skubame į savo finalą. 4 sezonas bus priešpaskutinis; 5 sezonas bus paskutinis“, – rašė jie.

Apie ką bus paskutinis sezonas?

Kaip apibendrintumėte šią epinę istoriją, kuri peržengia savo matmenis ir tęsiasi toliau už Hawkins (Indiana) ribų? Serialo kūrėjai turi aiškų planą, tiesiog mes su juo dar nesame susipažinę. Tačiau mes žinome vieną dalyką: laukite ašarų. „Turime 5 sezono scenarijų ir pateikėme jį „Netflix“, ir jie tikrai gerai į tai sureagavo“, – 2022 m. gegužę „The Wrap“ sakė Ross Duffer.

„Turiu galvoje, buvo labai sunku. Tai istorijos pabaiga. Mačiau verkiančius aktorius, kurių niekada anksčiau nemačiau verkiančių, ir tai buvo beprotiška“, – sakė vyras. Aktorius David Harbour, vaidinantis Hoperį, anksčiau leidiniui „Variety“ patvirtino, kad sužinojo apie 5 sezono pabaigą ir manė, kad tai „gana jaudinanti ir gana graži pabaiga“. Na, o patys kūrėjai vasario mėnesio laiške gerbėjamspridūrė: „ „Stranger Things“ pasaulyje dar yra daug įdomių istorijų, kurias reikia papasakoti; naujų paslapčių, naujų nuotykių, naujų netikėtų herojų. Bet pirmiausia tikimės, kad pasiliksite su mumis, kai užbaigsime šią pasaką. Kaip visada, dėkojame už kantrybę ir palaikymą“, – sakė jie.

Kiek bus penktojo sezono serijų?

Tai taip pat vis dar nėra žinoma, bet serijos tikriausiai bus trumpesnės nei 4 sezono itin didelio dydžio epizodai, išskyrus finalą. Kalbant apie serialo finalą, labai tikėtina, kad bus planuojamas 2,5 valandos trukmės epizodas.

Kada bus išleistas 5 sezonas?

Tikriausiai ne iš karto po įvykių 4 sezone, jei to tikitės. Vienas iš serialo kūrėjų sakė: „Esu tikras, kad padarysime nemažą pertrauką. Tai prasminga, atsižvelgiant į tai, kaip greitai mūsų pagrindiniai aktoriai auga ir bręsta. Norime paskutiniajame sezone juos parodyti kaip brandesnius ir išmintingesnius“.

Ar „Stranger Things“ 5 sezonas jau filmuojamas?

Serialo sezonas dar nėra filmuojamas. Serialo kūrėjai rugpjūčio 2 d. paskelbė nuotrauką, kurioje matyti, kaip jie aptaria scenarijaus detales su scenaristais, o tai reiškia, kad filmavimo darbai dar tikrai nėra pradėti.

Mano išsaugoti straipsniai