JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Naujos detalės apie Michael Jackson mirtį: prieš mirtį jis panaudojo 19 padirbtų asmens tapatybės dokumentų siekiant įsigyti psihotropinių raminamųjų

Naujos detalės apie Michael Jackson mirtį: prieš mirtį jis panaudojo 19 padirbtų asmens tapatybės dokumentų siekiant įsigyti psihotropinių raminamųjų

Naujame TMZ dokumentiniame filme apie muzikos ikoną Michael Jackson jo gydytojas atskleidė, kad atlikėjas turėjo kelis suklastotus asmens tapatybės dokumentus, kad galėtų rinktis vaistus iš skirtingų medicinos paslaugų teikėjų. 

Dokumentiniame filme, pavadintame „TMZ tiria: kas iš tikrųjų nužudė Michael Jackson“, bus nagrinėjama Michael priklausomybė ir paskutiniai mėnesiai prieš jo mirtį 2009 m. birželį. Anot „New York Post“, Los Andželo apygardos vyriausiojo koronerio padėjėjas Edas Winteris davė parodymus, kuriuose teigė, kad dainininkas buvo sukūręs net 19 netikrų slapyvardžių, kad galėtų gauti įvairius narkotikus. 

Šį kaltinimą patvirtino pop karaliaus plastikos chirurgas daktaras Harry Glassmanas, kuris teigė, kad atlikėjas „turėjo kelis skirtingus gydytojus, su kuriais jis buvo susijęs“.  Dokumentiniame filme teigiama, kad Michael Jackson buvo atsakingas už savo mirtį. „Jis eidavo pas „daktarą A“ ir paprašydavo raminamųjų, o paskui nueidavo pas „daktarą B“ ir paprašydavo to paties“, – teigė pop karaliaus plastikos chirurgas.

Michael didžiąja dalimi yra atsakingas už savo mirtį, tačiau jam tikrai daug padėjo medikų bendruomenė. Michael buvo rastas nereaguojantis savo namuose Los Andžele po to, kai jam sustojo širdis dėl suvartotų anestetikų, kuriuos dainininkui suteikė jo pagrindinis gydytojas Conrada Murray.  Jo mirtis buvo pripažinta žmogžudyste, o C. Murray buvo nuteistas už netyčinę žmogžudystę.

Michael Jackson
Michael Jackson
Vida Press

Atlikėjo buvęs gydytojas buvo nuteistas kalėti ketverius metus, tačiau po dvejų metų buvo paleistas. C. Murray’, kuris taip pat turėtų pasirodyti TMZ dokumentiniame filme, tvirtino, kad „visada mylėjo Michaelą“. Buvęs gydytojas taip pat papasakojo, kaip jautėsi sulaukęs didžiosios visuomenės neapykantos dėl M. Jackson mirties ir pavadino tai „neteisinga“. Jis tvirtino, kad kiti gydytojai per tuos metus taip pat išrašė labai daug vaistų, todėl prisidėjo prie pop karaliaus mirties.

„Jis vartojo vaistus dešimtmečius, juos išrašinėdavo įvairūs gydytojai iš viso pasaulio… ir net leido jam kartais suleisti vaistų“, – paaiškino C. Murray, kuris reguliariai skirdavo atlikėjui vaistų.

M. Jackson, kuris mirė sulaukęs 50 metų, didžiąją savo profesinės karjeros dalį buvo priklausomas nuo narkotikų. 1984 metais dainininkas per pirotechnikos katastrofą, filmuodamasis „Pepsi“ reklamoje, patyrė ir antrojo, ir trečiojo laipsnio galvos odos nudegimus, o jam atsigauti buvo duota nuskausminamųjų. Vėlesniais metais M. Jackson kovojo su narkotikais, kurie užvaldė visą jo gyvenimą.

Michael Jackson
Michael Jackson
Vida Press

„Tapau vis labiau priklausomas nuo skausmą malšinančių vaistų, kad išgyvenčiau savo turo dienas“, – archyviniame garso įraše sakė M. Jackson, paaiškindamas, kodėl atšaukė dalį savo 1993 m. pasaulinio turo ir paskelbė, kad eina į reabilitaciją.  Nepaisant to, kad ieškojo pagalbos, M. Jackson priklausomybė tik paaštrėjo po to, kai susipažino su Holivudo dermatologu Arnoldu Kleinu, kuris mirė 2015 m. Prieš mirtį Kleinas prisipažino kartu su kitomis medžiagomis davęs M. Jackson opioidą Demerol.

„Kartais jis išrašydavo receptus dalykams, kurie neturėjo nieko bendra su tuo, nuo ko jį gydėme“, – dokumentiniame filme sakė buvusi M. Jackson žmona ir buvusi Kleino padėjėja Debbie Rowe. „Jis išrašydavo receptus, kurie nebuvo palankūs tam, ką paprastai išrašytų dermatologas.  Kleinas taip pat žinojo apie kelis padirbtus Džeksono asmens tapatybės dokumentus, skirtus narkotikams įsigyti, ir laikė specialų sąsiuvinį, kuriame sekdavo, kurie receptai buvo išduoti kokiai netikra tapatybei. 

Mano išsaugoti straipsniai