JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Mažai kam žinomas meilės trikampis

Mažai kam žinomas meilės trikampis, į kurį buvo pakliuvusi Angelina Jolie: aktorė su kita moterimi pasielgė „bjauriai ir negarbingai“

Prieš Brad Pitt, Jennifer Aniston ir Angelinos Jolie meilės trikampį, aktorė Angelina Jolie buvo atsidūrusi panašiame painiame santykių trikampyje, kuriame dalyvavo režisierius Billy Bob Thornton ir aktorė Laura Dern.

A. Jolie, prieš ištekėdama už B. B. Thornton, žinojo, kad aktorius palaikė santykius su L. Dern. Vyras sutiko L. Dern 1997 m. per „Ellen DeGeneres“ komedijos „Ellen“ filmavimą. Po susitikimo jiedu pradėjo susitikinėti prieš susižadėdami. Jie buvo kartu trejus metus, o L. Dern labai norėjo tapti penktąja B. B. Thornton žmona, bet staiga jų santykiai subyrėjo.  Laura Dern sužinojo, kad jos sužadėtuvės su Billy Bobu Thornton baigėsi, kai jis viešumoje paskelbė apie savo santykius su Angelina Jolie. 1999 m. B. B. Thornton išvyko filmuotis filme „Stumti skardą“, kuriame vaidino kartu su A. Jolie. L. Dern nė netoptelėjo, kad B. B. Tornton įsimylės A. Jolie, nes L. Dern pasitikėjo sužadėtiniu.

Laura Dern
Laura Dern
Vida Press

Tačiau 2000 m. gegužę B. B. Thornton ir A. Jolie susituokė Las Vegase.  Daugybė žurnalų ir bulvarinių leidinių rašė apie šokiruojančias vestuves, tačiau niekas nebuvo labiau nustebęs nei L. Dern, kuri, tik skaitydama naujienas, sužinojo apie naują savo sužadėtinio santuoką su A. Jolie. 

„Kol buvo išvykusi, mano vaikinas susituokė ir daugiau apie jį nieko negirdėjau…“, – interviu žurnalui „Talk“ sakė L. Dern. Ji daugiau apie jį nieko negirdėjo. 2016 m. muzikantė Melissa Etheridge pasidalijo bjauriomis Lauros Dern ir Billy Bobo Thorntono išsiskyrimo detalėmis ir pavadino tai „bjauriu dalyku“ kalbėdama su Andy Cohenu jo radijo laidoje „Sirius XM“. „Buvau šalia, kai Angelina padarė labai negražių dalykų Laurai. Tai nebuvo garbinga. Ji žinojo, kad Billie ketina tuoktis su Laura“, – sakė ji.

Angelina Jolie ir Billy Bob Thornton
Angelina Jolie ir Billy Bob Thornton
Vida Press

Tiesa, B. B. Thornton vėliau viešai atsiprašė L. Dern duodamas interviu vienam leidiniui. „Bet iš tiesų, tai padarė mane laimingą, o taip pat ir kitą žmogų labai laimingą. Tik atsiprašau Lauros, kad tai sukėlė jai skausmą”, – kalbėjo vyras. L. Dern ir B. B. Thornton vėliau susitiko 2017 m. per „Auksinius gaublius“, kur, kaip pranešama, vienas su kitu neužmezgė akių kontakto.

Tiesa, A. Jolie ir B. B. Thornton santuoka netruko ilgai – jiedu buvo susituokę vos tris metus – nuo 2000 m. iki 2003 m.

Mano išsaugoti straipsniai