JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Donald Trump nori atsiriboti nuo Kanye West: tvirtina

Donald Trump nori atsiriboti nuo Kanye West: tvirtina, kad jis yra „pamišęs“ ir jam „reikia pagalbos“

Pradedant antisemitiniais komentarais, baigiant kitais įvairiais skandalais, reperis Kanye West šiuo metu yra žiniasklaidos akiratyje.

Net buvęs JAV prezidentas Donald Trump atkreipė dėmesį į Kanye West. D. Trump neseniai šaltiniams sakė, kad K. West pasisakymai yra pernelyg ekstremalūs net tokiems kaip jis. 

Žurnalas „Rolling Stone“ pranešė, kad D. Trump artimi šaltiniai atskleidė, kad buvęs prezidentas mano, kad K. West yra „pamišęs“ ir jam reikia „pagalbos“. Anot „Rolling Stone“, „buvęs prezidentas Donald Trump daugeliui žmonių yra sakęs, kad Kanye West elgiasi per daug „beprotiškai“ ir, remiantis dviem artimais jam šaltiniais šaltiniais, jis yra teigęs, kad reperiui reikia profesionalios „pagalbos““.

Donald Trump
Donald Trump
Vida Press

Tai gali būti staigmena daugeliui žmonių, nes praeityje D. Trump demonstravo savo meilę ir paramą reperiui. Per daugelį metų K. West taip pat viešai skelbė apie savo paramą buvusiam JAV prezidentui.  Viskas prasidėjo 2016 m. lapkritį, kai K. West savo koncerte paskelbė, kad nebalsavo už jokį JAV prezidentą, bet jei būtų balsavęs, būtų balsavęs už D. Trump – tada jis, žinoma, buvo nušvilptas jį dievinančių gerbėjų. 

„Nereikia sutikti su jo pažiūrimis, bet minia negali priversti manęs jo nemylėti. Mes abu esame tikra drakono energija. Jis yra mano brolis. Mes turime teisę į nepriklausomą mąstymą“, – po koncerto tviteryje rašė reperis.  D. Trump po tviteryje pakomentavo: „Ačiū, Kanye, labai šaunu“. Tada K. West sutvirtino savo poziciją buvusio JAV prezidento atžvilgiu, 2018 m. aplankydamas jį Ovaliame kabinete. 

Kanye West
Kanye West
Vida Press

Tačiau atrodo, kad nepaisant spalvingos jų bendravimo istorijos, dabar D. Trump ketina atsiriboti nuo K. West. Pasak šaltinių, „D. Trump taip pat privačiai davė signalą, kad kol kas geriausia būtų užčiaupti burną apie Kanye West“. Tai šiek tiek stebina dėl to, kad D.Trump paprastai išreiškia savo nuomonę apie daugelį dalykų.

Mano išsaugoti straipsniai