JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Su kuo derinti populiariąsias „North Face“ striukes? 7 garsenybių patvirtinti būdai

Su kuo derinti populiariąsias „North Face“ striukes? 7 garsenybių patvirtinti būdai

Stilingoji „North Face“ prekės ženklo striukė yra puiki priemonė pagyvinti artėjančio pavasario stilių.

Nuo Kendall Jenner iki Halle Berry – yra daug žvaigždžių, kurių spintas puošia ši populiarioji striukė. Žinoma, tai nieko naujo ar novatoriško. Tiesą sakant, šis garsenybių pamėgtas mados prekės ženklas gyvuoja nuo 1966 m., kai alpinistas Doug Tompkins nusprendė pagaminti lengvą ir funkcionalią aprangą, skirtą keltis į šalčiausius kalnus.

90-aisis buvo sukurtas garsiausias „North Face“ striukės dizainas – Nuptse striukė. Ji pavadinta kalno, esančio į pietvakarius nuo Everesto, vardu. Dėl nesenstančio silueto ir daugybės ryškių spalvų, ši striukė sugebėjo tapti klasikiniu rudens, žiemos ar pavasario stiliaus pasirinkimu, kuris niekada neišeis iš mados. 

Pažvelkite į kai kuriuos žinomų žmonių įvaizdžius kad suprastumėte, kaip geriausiai derinti šias populiariąsias striukes.

Striukė, tamprės ir sportbačiai

Modelis Emily Ratajkowski didžiulė „North Face“ prekės ženklo fanė. Jos spintoje yra daugybė šio prekės ženklo striukių, kurios puošia modelį skirtingoms progoms. Gatvės stiliui ji renkasi striukės, tamprių ir sportbačių derinį klasikinį variantą, gelbstintį visomis progomis.

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press

Elegancija ir laisvumas

Sportinis stilius prasilenkia su elegancija? Supermodelis Kendall Jenner drąsiai derina „North Face“ pilką striukę su gyvatės odos tamprėmis bei smulkiais aksesuarais juodais akiniais bei mini rankine.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Juoda balta

Atlikėja Victoria Song renkasi baltos ir juodos spalvos derinį stilingąją odinę „North Face“ striukę ji derina su baltais džinsais bei sportbačiais ir kaipmat pagyvina oro uosto stilių. Nosį atlikėja pabalnoja akiniais be rėmelių, kurie yra vienas madingiausių būsimo pavasario aksesuarų.

Victoria Song
Victoria Song
Vida Press

Dviejų spalvų derinimas

Minimalizmas spalvose viena iš Sydney Sweeney stiliaus taisyklių. „North Face“ striukę Sydney derina prie juodų tamprių ir sužavi paprastu, tačiau šiuolaikišku bei stilingu įvaizdžiu.

Sydney Sweeney
Sydney Sweeney
Vida Press

Odė juodai spalvai

Aktorė Charlize Theron apsirengusi juodai nuo galvos iki kojų. Pavasario sezonui puikiai tinkančią „North Face“ lengvo apmušalo striukę ji derina su tamprėmis bei juodais aksesuarais.

Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press

Kariniai motyvai

Aktorė Halle Berry prie pilkšvos, žieminės „North Face“ striukės derina kelnes su kariniais motyvais bei grubius aulinukus, kurie suteikia bendram įvaizdžiui dar daugiau pankiškumo.

Halle Berry
Halle Berry
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai