JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PRIEŠ ir PO: 5 garsenybės

PRIEŠ ir PO: 5 garsenybės, kurios meluoja apie savo natūralų grožį

Šiais laikais plastinės operacijos nebestebina nieko. Tokios operacijos – lengvas būdas susikurti tokį veidą bei kūną, apie kokį visuomet svajojai.

Nors plastinės operacijos tampa įprasta grožio procedūra, vis dėlto kai kurios žvaigždės vis dar neigia jas atlikusios ir netgi slepia tai nuo visų. Akylesniems gerbėjams belieka tik kikenti kai kurie plastinių operacijų sukelti pokyčiai matyti plika akimi.

Tad kokios penkios žvaigždės iki šiol neigia, jog joms buvo atliktos plastinės operacijos?

Angelina Jolie. Nors Angelina yra laikoma viena gražiausių pasaulio moterų, visgi ir jos grožis nėra vien likimo duotas. Kitaip ir būti negali, mat žvelgiant į ankstesnes Angelinos nuotraukas akivaizdu, jog šiuo metu Angelina yra gerokai pasikeitusi. Garsus vienos Mičigano (JAV) plastinių operacijų klinikos specialistas Dr. Anthony Youn teigė, jog Angelinai buvo atlikta nosies operacija bei veido patempimas. Be to, Angelina nevengia kartais pasilepinti botokso injekcijomis. Ir kodėl tai turėtų stebinti? Angelinos gyvenimas buvo kupinas nuotykių, kurie paliko žymę ir jos veide. Būtent todėl šiuo metu gražuolė aktorė nevengia plastinių operacijų.

Vida Press

Atlikėja Jennifer Lopez tikras jaunatviškumo pavyzdys. Nors Jennifer aktyviai sportuoja, sveikai maitinasi ir atidžiai rūpinasi savo oda, nieko nestebina, jog jai yra atlikta ne viena plastinė operacija. Beje, Jennifer garsėja ir tuo, jog kartą ji viešai susiginčijo su vienu plastikos chirurgu, kuris teigė, jog Jennifer yra plastinių operacijų auka. Kaip bebūtų, nors plastikos chirurgas geidė tik viešumo, dėl vieno dalyko jis buvo teisus žvelgiant į ankstesnes Jennifer nuotraukas galima pastebėti smarkiai nuo dabartinės besiskiriančią nosytę.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press

Realybės šou žvaigždė Kylie Jenner kone labiausiai gerbėjus dėl plastinių operacijų erzinusi įžymybė. Daugiausiai aptarinėjamas buvo Kylie lūpų putlumo pokytis. Anksčiau siauras lūpas turėjusi įžymybė dabar gali pasigirti storomis lūpomis. Ištikimiausi jos gerbėjai atkakliai gynė Kylie, teigdami, jog putlios lūpos – profesionalaus lūpų kontūravimo pavyzdys, tačiau net pačiai Kylie pabodo meluoti ir ji praeitą pavasarį prisipažino, jog vis dėlto ne kartą lankėsi plastikos chirurgų kabinete. Akivaizdu, jog ne vien Kylie lūpos yra netikros taip pat ir nosis. O apie moteriškų formų Kylie figūrą taip pat netyla gandai, mat daugelis teigia, jog Kylie yra pasididinusi krūtinę ir įsidėjusi sėdmenų implantus.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Renee bene labiausiai per pastaruosius metus pasikeitusi žvaigždė. Spėjama, jog ji yra nesėkmingų plastinių operacijų auka, mat šiuo metu jos veidas atrodo kiek paburkęs, o bruožai tikrai nebėra tokie, kaip buvo prieš daugelį metų. Nors Renee žiniasklaidai teigia, jog šiuo metu yra sveika ir puikiai jaučiasi, artimesni jos šaltiniai teigia, jog Renee kamuoja psichologinės problemos.

Renee Zellweger
Renee Zellweger
Vida Press

Serialo Gossip Girl žvaigždutė garsėja natūralumu ji niekuomet nepersistengia su makiažu, gali pasidžiaugti natūraliai spindinčia oda, o jos ilgų, sveikų plaukų pavydi kiekviena. Vis dėlto gerbėjus kiek juokina Blake pasakymas, jog jai nebuvo atlikta rinoplastika, tai yra, nosies plastinė operacija. Žiūrint į Blake jaunystės nuotraukas akivaizdu, jog kadaise aktorės nosis buvo kur kas platesnė. Tikėkimės, jog daugiau apgaulių, kalbant apie Blake grožį, nėra.

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai