JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Amerikietiško pyrago“ žvaigždė Tara Reid šiandien - sunkiai atpažįstama

„Amerikietiško pyrago“ žvaigždė Tara Reid šiandien – sunkiai atpažįstama

Kultinės komedijos „Amerikietiškas pyragad“ žvaigždės Taros Reid šiandien daugelis neatpažįsta.

Žinomos aktorės karjera prasidėjo gana anksti. Sulaukusi devynerių, Tara Reid pradėjo vaidinti televizijos žaidime Child’s Play bei kituose televizijos projektuose jaunimui. Vėliau sekė pasirodymai seriale „Pagaliau Skambutis! Nauja klasė“ bei „Visi mano vaikai“. Persikėlusi į Holivudą, Tara Reid greitai išpopuliarėjo vaidmenimis filmuose „Didysis Lebovskis“, „Miesto legenda“ ir „Amerikietiškas pyragas“. Greta sėkmingo debiuto didžiojoje scenoje, bulvarinė spauda greitai atkreipė dėmesį į jos triukšmingus pasilinksminimus su Paris Hilton, Nicole Richie bei Lindsay Lohan. 

Nuo 2000 m. vaidmenys komerciškai nesėkminguose filmuose „Daktaras T ir moterys“, „Josie and the Pussycats“ bei audringas laisvalaikis gerokai pakenkė Taros, kaip rimtos aktorės, reputacijai. Bandymas sugrįžti į televiziją taip pat nebuvo sėkmingas: NBC serialo „Scrubs“ trečiajame sezone jos personažas pasirodė 11-e serijų ir buvo scenaristų išbrauktas dėl nuolatinių aktorės nesutarimų su režisieriais. 

Karjerai klostantis vis prasčiau, vieninteliu Taros pajamų šaltiniu kuriam laikui tapo mokami vieši apsilankymai naktiniuose klubuose. Žurnalo „People Magazine“ duomenimis, būdama karjeros viršūnėje, už tokį pasirodymą gaudavo iki 65 000 dolerių, tačiau dabar suma siekia vos 1500. 

2008 m. lapkritį Tara Reid buvo 60-čiai dienų paguldyta į Malibu kliniką gydytis nuo alkoholizmo ir anoreksijos. E! News duomenimis, tai padėjo gauti vaidmenis iš karto dvejuose filmuose, o In Touch Weekly už jos gyvenimo aprašymą sumokėjo 150 000 dolerių.

Aplinkiniai kuždasi, jog aktorė šiuo metu išgyvena asmeninę krizę, o tai matyti. Tikėtina, jog Tara ir dabar serga anoreksija, tačiau kol kas viešai to neprisipažįsta. Dėl to labai gaila – daugybę moterų visame pasaulyje kenčia nuo valgymo sutrikimų, todėl motyvuojanti žvaigždės istorija pagelbėtų merginoms sveikstant.

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai