JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Į Shakira širdį nusitaikė dar vienas garsus vyras: šį kartą viskas rimta

Į Shakira širdį nusitaikė dar vienas garsus vyras: šį kartą viskas rimta

Nors atlikėja Shakira ne per seniausiai išsiskyrė su savo vyru, futbolininku ir dviejų vaikų tėvų Gerard Pique, aplink ją jau buriasi gerbėjų būrys.

Visai neseniai jai dėmesį rodė aktorius Tom Cruise. Šaltinis pasakojo, kad T. Cruise taip susižavėjo pop diva, kad jis tariamai atsiuntė jai gėlių. „Top Gun: Maverick“ žvaigždė ir Kolumbijos dainininkė kartu leido laiką „Formulės 1 Grand Prix“ lenktynių starto tinkle ir buvo pastebėti besišnekučiuojantys privačiame kambaryje. 

Tačiau, regis, Shakira aktoriumi nesusižavėjo ir nepradėjo su juo santykių. Teigiama, kad naujoji tikra Shakira simpatija – garsusis lenktynininkas Lewis Hamilton. Sklando gandai, kad septyniskart „Formulės 1“ pasaulio čempionas Lewis Hamilton ir Kolumbijos popžvaigždė palaiko santykius ir netrukus gali pirmą kartą kartu atostogauti. 

Lewis Hamilton
Lewis Hamilton
Vida Press

Gandai apie šį duetą sustiprėjo po to, kai Shakira dalyvavo antrosiose sezono „Formulės 1“ lenktynėse. Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad savaitgalį jie kartu vakarieniavo Barselonoje. „Jiedu glamonėjosi ir net bučiavosi“, – sakė liudininkai. Na, o vienas iš žurnalistų, kuris palaiko gerus santykius su Kolumbijos dainininke, teigia, kad jiedu planuoja savo pirmąjį romantišką pabėgimą. „Jie planuoja atostogauti kartu ir aš jau žinau jų kelionės tikslą. Tai Karibų sala“, – sakė jis. 

Shakira
Shakira
Vida Press

Primename, kad praėjusių metų birželį buvo paskelbta, kad byra garsios atlikėjos Shakira ir jos vyro, Barselonos klubo futbolininko Gerardo Pique santykiai. Ispanijos žiniasklaida skelbė, kad pora skirtingais keliais pasuko dėl vyro neištikimybės. Ispanijos žurnalas „El Periodico“ skelbė, kad vyras Shakirai buvo neištikimas. Jų santykiai esą pašliję jau kuris laikas – Gerardo šiuo metu dažnai linksminasi, jį lydi gražių moterų draugija.

Mano išsaugoti straipsniai