JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Laukiamiausias 2023 m. vasaros siaubo filmas „Tūnąs tamsoje: raudonos durys“: iššūkis net ir didžiausiems siaubo žanro gerbėjams

Laukiamiausias 2023 m. vasaros siaubo filmas „Tūnąs tamsoje: raudonos durys“: iššūkis net ir didžiausiems siaubo žanro gerbėjams

Jau visai netrukus, liepos 7 dieną, į kino teatrus atkeliauja siaubo juosta „Tunąs tamsoje: raudonos durys“, kuri įspūdingai pabaigs daugiau nei dešimtmetį trukusią Jameso Wano pradėtą to paties pavadinimo franšizę. Tai, jog filmas taps iššūkiu net ir didžiausiems siaubo žanro gerbėjams, kaip rašo užsienio spauda, įrodo kino studijos paviešinti trilerio anonsai.

„Penktoji serijos dalis sudėlios visus taškus ir sujungs visas istorijas. Tai buvo pagrindinė idėja mums pradedant šį projektą. J. Wanas taip viską susuko, supainiojo, kad dabar liko tik išlaikyti loginę liniją ir dovanoti žiūrovams pojūtį, kurie dar ilgai jo nepamirš“, – sako aktorius Patrickas Wilsonas, kuris ne tik pats vaidina juostoje, bet ir debiutavo joje kaip režisierius.

Jis pasakoja, kad kuriant juostą mintyse teko grįžti į studentavimo laikus ir prisiminti, ką reiškia jaunam žmogui patekti į tokią painiavą, kokia bus pavaizduota juostoje.

„Jauni žmonės yra nuostabūs personažai, nes jie labai smalsūs, žingeidūs ir turi daug daugiau galimybių įsipainioti į detektyvus. Tad teko pakeliauti laiku ir grįžti į tas dienas, kai viskas buvo įdomu, kai turėjome drąsos atverti tas duris, kurių atidaryti nedrįsta niekas kitas“, – intriguoja režisierius.

Pirmajame „Tūnąs tamsoje“ serijos filme, pasirodžiusiame 2010 m., Lambertų šeimos vyriausias sūnus Daltonas (aktorius Ty‘us Simpkinsas), namo palėpėje susidūręs su kažkuo nepaaiškinamai kraupiu, patenka į komą. Jo tėvai Džošas ir Renė (aktoriai Patrickas Wilsonas ir Rose Byrne) turi praeiti tikrą košmarą, kad susigrąžintų sūnų iš nesuvokiamai šiurpaus blogio glėbio.

Dabar, filme „Tūnąs tamsoje: raudonos durys“, Daltonas jau užaugęs. Vaikinas palieka namus ir išvyksta studijuoti į koledžą. Tačiau prieš dešimt metų į šeimos gyvenimą įleisti demonai nejaučia nuovargio. Visą dešimtmetį nedažnai, bet nuolat kamavę Džošą, keisti regėjimai, košmarai ir siaubas pamažu sugrįžta ir į jo sūnaus gyvenimą.

Įsitikinę, kad užmiršti praeities košmarų nepavyks, tėvas ir sūnus yra priversti ieškoti atsakymų ir leistis į kraupią kelionę, kurioje – užslėptis šeimos paslaptys, kraupūs nutikimai ir bauginantys atsakymai, slypintys už vis labiau ryškėjančių, paslaptingų raudonų durų.

Tad kuo gi baigsis ši istorija? Tai pamatysime jau nuo liepos 7 dienos, kuomet į kino teatrus atkeliaus siaubo trileris „Tūnąs tamsoje: raudonos durys“.

Mano išsaugoti straipsniai