JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Su vėžiu IV stadijos vėžiu kovojanti I. Burlinskaitė paatviravo apie galimą ligos priežastį ir kreipėsi į moteris: „Bijau jus išgąsdinti“

Su vėžiu IV stadijos vėžiu kovojanti I. Burlinskaitė paatviravo apie galimą ligos priežastį ir kreipėsi į moteris: „Bijau jus išgąsdinti“

Nuomonės formuotojai, sporto trenerei Indrei Burlinskaitei – Vaisietai diagnozuota ketvirtos stadijos limfoma. Žinoma moteris drąsiai dalijasi išgyvenimais socialiniame tinkle ir pasakoja, kaip kovoja su prieš kurį laiką diagnozuota liga.

Ne per seniausiai ji kreipėsi į sekėjus ir pasidalijo mintimis, kas galėjo išprovokuoti ligos atsiradimą. Vis dėlto moters įtarimai, kad ligą sukėlė krūtų implantai, nepasitvirtino.

„Kai buvo diagnozuota mano liga, gydytojai ieškojo šaltinių, tai krūtų implantai buvo tas pirmas kabliukas. Tačiau noriu užbėgti įvykiams už akių, kad įtarimai nepasitvirtino: jie nėra ligos priežastis, kitu atveju jie jau būtų išoperuoti. Bet šis įtarimas labiausiai kilo dėl to, kad krūtinė koreguota daugiau nei prieš dešimt metų ir implantai, kurie įdėti, šiuo metu Lietuvoje nebėra naudojami.

Mano daktaro Tomo rekomendacijos – po gydymo šiuos implantus išimti arba juos pakeisti kitais. Jei turėtume galimybę, operaciją, žinoma, atliktume nedelsiant. Bet dėl mano situacijos ir gydymo, šiuo metu tokia operacija negalima. Nenorėjau jūsų išgąsdinti, pati nesu prieš. Bet, kaip ir minėjau, esant galimybei, senuosius implantus pakeisiu naujesniais. Tiesiog noriu įspėti moteris, kurios nori koreaguotis krūtinę arba operaciją pasidariusios labai seniai, būtinai pasitikrinkite, kokie jūsų krūtinės implantai. Jei jaučiate kažkokius pakitimus, tai nepatingėkite, užsiregistruokite ir pasidarykite visus tyrimus“, – pasakojo I.Burlinskaitė-Vaisieta.

Indrė Burlinskaitė su vyru
Indrė Burlinskaitė su vyru
Martynas Stankaitis

Primename, kad apie tai, kad moteris susidūrė su vėžio diagnoze, I. Burlinskaitė pranešė gegužės viduryje. „Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas.

Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, – teigė I. Burlinskaitė.

Mano išsaugoti straipsniai