JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleistos juodos detalės apie aktorę A. Hathaway: kamuoja įniršio bangos

Atskleistos juodos detalės apie aktorę A. Hathaway: kamuoja įniršio bangos

Anne Hathaway, viena iš labiausiai pripažintų savo kartos aktorių, neabejotinai pelnė daugelio savo bendraamžių ir kritikų pagarbą. Tačiau, atrodo, kad tai tik viena medalio pusė, kitoje – žmonės, kurie reiškia šiai aktorei panieką ir pasišlykštėjimą.

Kelerius metus po to, kai Anne Hathaway atsidūrė dėmesio centre, ji vaidino viename filme po kito tokius personažus, su kuriais žiūrovai galėjo lengvai susitapatinti. Tarp filmų „Princesės dienoraštis“, „Velnias dėvi Prada“ ir „Užburtoji Ela“, Hathaway vaizdavo įprastus žmones, įstumtus į ekstremalias situacijas.

Šie personažai A. Hathaway padovanojo daugybę gerbėjų ir apdovanojimų. Tačiau aktorės gerbėjai pastebėjo, kad žvaigždė realiame pasaulyje taip pat vaidina, per daug dramatizuoja ir niekuomet nebūna „tikrąja savimi“. Net atsiimant apdovanojimus Annei kalbas parašo rašytojai, o ji tiesiog tobulai suvaidina ceremonijoje.

Dėl žmonių paniekos prarado daugybę vaidmenų

Tuomet žmonės pradėjo ieškoti „kabliukų“, kas dar su šia žvaigžde galėtų būti negerai. Ir, žinoma, rado. Pavyzdžiui, kiek anksčiau yra nuskambėjusi istorija, jog viename viešbutyje Anne net tris kartus nusiuntė virtuvės šefui jai paruoštus pusryčius – aktorei vis kas nors netiko. Ir tai tikrai ne vienintelis kartas, kai žvaigždė skundėsi maistu. Žmonėms toks Anne elgesys tikriausiai pasirodė arogantiškas ir nepagarbus.

Kita vertus, ne viena pasaulinio garso žvaigždė reiškia nepasitenkinimą net ir garsiausių šefų pagamintais patiekalais, tačiau iš gerbėjų nesusilaukia tiek daug paniekos. Jei Anne dėl tokio savo elgesio prarado reikšmingus vaidmenis, tai apie kitas žvaigždes dėl lygiai tokio paties elgesio tiesiog numojama ranka: „Jie turi išlavintą skonį, žino, ko nori, todėl gali reikšti nepasitenkinimą“.

Anne Hathaway
Anne Hathaway
EPA-ELTA

Iš tiesų A. Hathaway ne kartą iš režisierių yra išgirdusi: „Tu puikiai tinki šiam vaidmeniui ir puikiai su juo susitvarkytum, tačiau nežinau, kaip tave priims publika dėl savo nusistatymo prieš tave“.

Kita istorija, dėl kurios žmonės ir žiniasklaida pradėjo neigiamai eskaluoti apie A. Hathaway, tai pranešimai, kad jos buvęs vaikinas pasirodė esąs sukčius. Jis per ketverius su puse metų trukusius santykius iš investuotojų pavogė daugiau nei 6 milijonus dolerių. Iš tiesų nėra jokios priežasties manyti, kad tuo metu, kai jie vis dar buvo kartu, aktorė žinojo apie jo nusikaltimus. Tačiau žmonių neapykantos tai nesustabdė.

Internete netgi buvo sukurta speciali grotažymė #HathaHate.

 

2014 metais vieno interviu metu A. Hathaway pareiškė, kad žmonėms reikia pertraukos nuo jos, todėl metams pasitraukė iš dėmesio centro.

Įniršio bangos, kamuojančios Anne Hathaway

Nors, atrodo, kad A. Hathaway nenusipelnė prieš ją nukreiptos neapykantos bangos, tačiau Anne tikrai nėra tobulas žmogus. 2018 metais duodama interviu „Glamour“, aktorė atkleidė, kaip siaubingai kartais elgdavosi su žmonėmis.

„29 dienas iš 30 su visais elgdavausi gražiai, o tuomet suteikdavau sau visišką leidimą niekinti bet ką, dėl bet ko“. Tiesa, tame pačiame interviu A. Hathaway prisipažino, jog stengiasi dirbti su tokiu savo elgesiu ir emocijomis, kad jai nereikia jų kaupti ir staiga vieną dieną išleisti, kad su emocijomis galima susitvarkyti tą pačią akimirką, joms kilus. „Įniršis neveda į ramybę. Mano tikslas nėra laimė. Mano tikslas – ramybė“, – sakė Anne.

Hathaway kalbėjo ir apie tai, jog mokosi sutelkti dėmesį į save, kad išliktų sau ištikima, užuot nerimavusi dėl to, ką apie ją galvoja masės. „Visa tai būtų daug lengviau įgyvendinti, jei būčiau daug paslaptingesnė. O aš esu naivi idiotė“.

Mano išsaugoti straipsniai