JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
M. Jackson dukra P. Jackson pademonstravo neskustas pažastis: sulaukė internautų kritikos

M. Jackson dukra P. Jackson pademonstravo neskustas pažastis: sulaukė internautų kritikos

Paris Katherine Jackson – amerikiečių modelis, aktorė, dainininkė ir muzikantė. Ji yra antrasis Michaelio Jacksono ir Debbie Rowe vaikas ir vienintelė dukra.

Praėjusį antradienį P. Jackson socialinėje žiniasklaidoje paskelbė mielą pagerbimą savo velioniui tėčiui Michael Jackson, kuriam būtų sukakę 65-eri. Tiesa, šis vaizdo įrašas sulaukė negatyvių komentarų apie jos neskustas pažastis. Klipe ji vilki laisvą suknelę be rankovių ir tuo pačiu atidengia pažastų plaukus. 

Šis vaizdo įrašas sulaukė tikro ažiotažo – ir ne tik dėl to, kokius gražius žodžius mergina skyrė savo velioniui tėvui. Interneto komentatoriai rašė: „Skutimasis pažastų srityje yra tam tikras švaros bei higienos įrodymas“, „Šį vaizdo įrašą sukūrėte tik tam, kad parodytumėte, jog nesiskutate pažastų“.

Pamiršo pažastų depiliaciją? Vargu. Tai, ko gero, natūralizmo šalininkės bei gamtos mylėtojos Paris akibrokštas. Mergina ne kartą duodama interviu teigė, jog susitapatinimas su gamta jai be galo svarbus, todėl jaunoji dama renkasi natūralią išvaizdą bei dažniausiai sako NE kūno plaukelių šalinimui. 

Paris Jackson
Paris Jackson
Instagram

Paris Jackson
Paris Jackson
Instagram

Kažin, ar Paris tokiu būdu rodo savo maištingumą, labiau tikėtina, jog ji nepaiso kitų nuomonės ir tokią išvaizdą galbūt net laiko grožio etalonu. Ji – išskirtinė, ryški asmenybė, kuri nepaiso visuomenės primestų standartų bei nekenčia nuobodulio. Tiesa, ar vengdama pažastų depiliacijos ji tampa žavesne, nėra aišku, tačiau tai, jog atrodo kur kas ryškesnė ir traukinianti žiniasklaidos dėmesį – faktas! Kaip ten sakoma, juk net ir blogiausia reklama yra gera.

Mano išsaugoti straipsniai