JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Įsiutę italai uždraudė K. West ir jo „žmonai“ plaukti Venecijos kanalais valtimi po itin nešvankaus poelgio

Įsiutę italai uždraudė K. West ir jo „žmonai“ plaukti Venecijos kanalais valtimi po itin nešvankaus poelgio

Pranešama, kad viena Venecijos laivų kompanija atlikėjui Kanye West ir tariamai jo žmonai Biancai Censori uždraudė iki gyvos galvos plaukti jų nuomojamais laivais po to, kai reperis neseniai nepadoriai apsireiškė viename iš laivų.

Kompanijos Venezia Turismo Motoscafi, išnuomojusios porai valtį, atstovas sekmadienį „Daily Mail Australia“ sakė, kad K. West ir B. Censori „nebebus laukiami“ jokiuose jų laivuose.

Pateiktame pranešime bendrovė teigė, kad jų darbuotojai „visiškai nežinojo“ apie tai, kad „Grammy“ laureatas nusimetė kelnes jų laive, kol nuotraukos praėjusią savaitę nebuvo paskelbtos viešai. „Vairuotojas turėjo stebėti eismą ir šių nešvankybių nematė. Jei taip būtų nutikę, jis būtų nedelsdamas išlipęs ir pranešęs apie pažeidėjus valdžiai“, – teigė bendrovės atstovai. 

Italijos laivų nuomos kompanija toliau dėstė: „Mes visiškai atsiribojame nuo tokių veiksmų ir elgesio. Šie du asmenys tikrai nebebus laukiami mūsų įmonės laivuose“.

Bendrovės pranešimas buvo išplatintas praėjus beveik savaitei po to, kai „Page Six“ gavo nuotraukas, kuriose 46 metų atlikėjas apnuogino užpakalį, kuomet važinėjosi Venecijos kanalų taksi. K. West, kuris išvykoje buvo apsirengęs juodai, sėdėjo ant laivo galo, iš dalies uždengęs veidą medžiaginiu apdangalu. 

Šioms nuotraukoms paskilus internete, kilo nemenkas ažiotažas.

Mano išsaugoti straipsniai