JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gautos pirminės medikų išvados apie savo vaikus

Gautos pirminės medikų išvados apie savo vaikus, kaip įtariama, Neryje nuskandinusią moterį

Vilniuje sekmadienį, kaip įtariama, savo du mažamečius vaikus nuskandinusi moteris yra ligoninėje, pranešė policija. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Teisėsaugos duomenimis, apie 11 val. 6 min. Verkių gatvėje, Neries upėje, pastebėta neadekvačiai besielgianti moteris ir vandenyje skęstanti mergytė (gim. 2020 m.), kuri gaivinama atvykusių greitosios medicinos pagalbos darbuotojų, mirė. Taip pat tą pačią dieną vandenyje rasta kita nuskendusi mergytė (gim. 2022 m.).

Įtariamoji (gim. 1987 m.), Policijos departamento Personalo administravimo skyriaus darbuotoja (ne pareigūnė, nuo 2021 m. sausio esanti vaiko priežiūros atostogose) dėl sveikatos sutrikimo paguldyta į ligoninę.

Vilniuje, Neryje, kaip įtariama, savo du mažamečius vaikus nuskandinusiai motinai suteiktas įtariamosios statusas, teismo prašoma jai atlikti psichiatrinę ekspertizę, Eltai patvirtino ikiteisminį tyrimą kontroliuojantis prokuroras Gintas Vaičiūnas.

„Taip, asmeniui suteiktas įtariamosios statusas“, – sakė Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras G. Vaičiūnas.

Anot jo, šiuo metu įtariamoji yra medikų globoje.

„Medikai ją gydo. Kokia jos būklė, aš negaliu įvardinti“, – dėstė prokuroras.

Jis tvirtino, kad šiuo metu sunku atsakyti, ar savo vaikus, kaip įtariama, nuskandinusi moteris yra pakaltinama. Pasak G. Vaičiūno, į šį klausimą, jei toks iškils, galima bus atsakyti vėliau.

Šiuo metu, kaip teigė prokuroras, priims sprendimas kreiptis į Vilniaus miesto apylinkės teismą su prašymu skirti įtariamajai psichiatrinę ekspertizę.

„Gavome tikras pirmines medikų išvadas ir jų pagrindu kreipsimės į teismą. Prašysime skirti asmeniui psichiatrinę-psichologinę ekspertizę“, – tvirtino G. Vaičiūnas.

Mano išsaugoti straipsniai