JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
KK2 vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitienė pasidalino vestuvių kadrais: atskleidė

KK2 vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitienė pasidalino vestuvių kadrais: atskleidė, kiek kainavo šventė

LNK laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą bus pati šviežiausia jaunamartė – vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitienė, į laidos filmavimą atvykusi tiesiai iš savo vestuvių.

„Mano vyras – Tomas Lukošaitis. Noriu labai atskirti pavardes, kad mano mylimi Vėžaičiai negalvotų, kad netyčia už Ališausko ištekėjau“, – kvatojosi Justė Žičkutė, studijoje sėdėdama šalia savo ilgamečio televizijos partnerio Tomo Ališausko.

KK2 vedėja ištekėjo po penkerių metų draugystės. „Turėjome ceremoniją Nidoje, Thomo Manno namelyje priešais Kuršių marias, o vakarinė dalis buvo „Kupolo” terasoje. Kaip žinote, „Kupolas” buvo nuplautas, bet mes turėjome terasą ir ten šventėme vakarinę dalį“.

Pasak Justės, vestuvių vietą jiedu su vyru pasirinko labai netikėtai. „Kai susitikome su vestuvių planuotoja, galvojome daryti Vilniuje, o ji sako, taip, Vilnius yra labai puikus, bet parodysiu keletą nuotraukų iš vestuvių Nidoje. Pažiūrėjome su Tomu tas nuotraukas ir sakome, viskas, darome Nidoje. Per penkerius draugystės metus mudu su Tomu Nidoje buvome tik kartą, nes visa laiką lėkdavome į Palangą. Šventėje dalyvavo 55 žmonės, kvietėme tik tuos, su kuriais iš tikrųjų gera. Nekvietėme tik iš mandagumo, todėl buvo mažiau šeimos narių, bet labai daug draugų“. 

Paklausta, ar gavo dovanų servisą, Justė juokėsi, kad gavo daug puodelių. „Draugai žino, kad mes atsikėlę su vyru turim tradiciją išgerti kavos puoduką. Tačiau dauguma dovanų buvo vokeliai. Draugai kaip susitarę dėjo vieną sumą, po artimieji po tūkstantuką. Ryte buvo labai smagu, atskėlėm, plėšėm vokelius, skaičiavom“, – kvatojosi Justė.

Vienomis įspūdingiausių vestuvių Lietuvoje tituluojamos Ievos Voveris šventė atsiėjo 150 tūkstančių eurų, ir Justė buvo paprašyta įvardyti savo vestuvių biudžetą.

„Kuklesnis, gal tris kartus mažiau nei Ievos, bet dar skaičiuojame. Apšvietimas, garsas kainuoja daugiau nei pats dainininkas, bet labiausiai nustebino gėlės. Buvo labai sunku patikėti, kai pamatėm gėlių sąmatą, norėjosi dar pasižiūrėti. Tai buvo ta eilutė, kurią labai derinom – reikėjo leisti, leisti ir leisti žemyn“, – skaičiavo Justė. 

Dvejus metus vestuves už 150 tūkstančių planavusi nuomonės formuotoja Ieva Voveris sutiko su Juste, kad daugiausia kainuoja garso, scenos ir apšvietimo pastatymai. Jos vestuvėse dainavo Jazzu, Donatas Montvydas ir Dž. Butkutė, reikėjo trijų skirtingų scenų, o Jazzu – pianino. „Taip, tai beprotiškai dideli pinigai, bet jeigu gali tai sau leisti, tai viskas yra gerai. Jei šiandien mes negalėtumėme to sau leisti, tai ir nedarytumėme. Nebuvo jokio biudžeto, vyras manimi visiškai pasitikėjo, sakė, padaryk taip, kad būtų gerai. Manau, kad Amerikoje mes nebūtumėme tilpę į milijoną. Toks kaip Užutrakio dvaras būtų labai brangus, maistas brangus, dainininkų atsiskraidinimas. Ten viskas skaičiuojama valandomis ir sumos milžiniškos“, – pasakojo Ieva Voveris. 

„Aš labai norėjau pakviesti gimines, todėl nieko apie vestuves nepasakojau, kad neišgąsdinčiau. Buvo ir tuščių vokelių, bet gal žmogus neturėjo, ir ką? Svarbu, atėjo“, – dovanų nesureikšmino Ieva.

Laidoje dalyvavo ir trys nuotaikos iš grupės „Vyšnios“ – Agnė, Aistė ir Sandra, kurios visai neseniai ištekėjo. Agnė Volkova ištekėjo karščiausią šios vasaros dieną. „Buvo daugiau nei trisdešimt keturi laipsniai, labai gąsdino, kad svečiai neišalptų. Mano suknelė buvo su pirštinėmis, net galvojau jų atsisakyti. Dalyvavo apie penkiasdešimt svečių, labai daug nenorėjom išleisti, net svarstėme daryti be nakvynės. Sąmata augo, augo, augo, dar nesuvedėm, bet bus apie 20 tūkstančių. Dovanų gavome vokelius, į juos deda įvairiai, iki tūkstančio“.

O visiškai slaptas vestuves atšoko kita grupės „Vyšnios“ narė Sandra Machrova. „Slėpiau nuo šeimos, draugių, giminių, kaimynų. Vieninteliai kas sužinojo, tai žurnalistai, – juokėsi Sandra. – Nes, pasirodo, yra viešas registras. Bet kai suprato, kad nenorim, šio fakto neviešino. Su vyru susituokėme po keturių su puse mėnesių! Vyras labai norėjo sūnaus, pabandėm ir gavosi iš pirmo karto. Tad tekėjau ir iš reikalo, ir iš meilės“.

Visa „KK2 penktadienio“ laida apie vestuves, meilę ir santykius – šį vakarą 19. 30 val. per LNK.

Mano išsaugoti straipsniai