JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Princesės Dianos megztinis aukcione parduotas už milijoną eurų

Princesės Dianos megztinis aukcione parduotas už milijoną eurų

Praėjus 26 metams po princesės Dianos (1961–1997) mirties, garsusis jos megztinis su juoda avele „Sotheby‘s“ aukcione Niujorke parduotas už 1,1 mln. dolerių (1 mln. eurų).

Tai brangiausias kada nors aukcione parduotas megztinis ir brangiausiai parduotas „širdžių karalienės“ rūbas, pranešė aukcionų namai.

Megztinis buvo vertinamas apie 80 000 dolerių. Tačiau prieš baigiantis kelias dienas trukusiam internetiniam aukcionui, vienas kitą viję statymai per 15 min. pakilo iki 1,1 mln. dolerių. Kaip per aukcionus įprasta, nebuvo įvardyta, kas įsigijo raudoną medvilninį megztinį.

Diana 1981 m. sukėlė ažiotažą, viešai pasirodžiusi su šiuo megztiniu. Kai jis kiek vėliau buvo apgadintas, princesė paprašė nusiųsti jį gamintojui „Warm and Wonderful“ ir pasiteirauti, ar galima megztinį pataisyti ar pakeisti. Mados įmonė nusiuntė princesei naują. Senasis megztinis liko įmonėje ir tik neseniai buvo rastas.

Princų Williamo ir Harry‘io motina princesė Diana žuvo per autoavariją Paryžiaus tunelyje 1997 m. naktį į rugpjūčio 31 d. Buvusi dabartinio karaliaus Karolio III žmona iki šiol visame pasaulyje turi daug gerbėjų.

Mano išsaugoti straipsniai